Egyéb
Utánpótlás
Férfi
Világbajnoki negyeddöntő - a telt ház már garantált!
2018. augusztus 17. 13:20
A IV. FINA Férfi Ifjúsági Vízilabda Világbajnokság összes ma délutáni találkozójára, így az esti Montenegró-Magyarország negyeddöntő mérkőzésre is valamennyi belépőjegy elkelt.
Szombatra és vasárnapra elővételben még lehet vásárolni jegyeket, de azok is rohamosan fogynak.
Aki nem jutott tiketthez, vagy nem tud a helyszínen szurkolni a magyar válogatottnak, a vilagbajnokság valamennyi mérkőzése megtekinthető élő streames közvetítésünkön keresztül, itt.
FINA Férfi Ifjúsági Világbajnokság
Szombathely, 2018. augusztus 11-19.
A 8 közé jutásért
MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK 6-6 (2-2, 1-0, 2-4, 1-0) - ötméteresekkel 4-3
Vezette: Stanojevic (szerb), Moiralis (görög)
MAGYARORSZÁG: Grieszbacher Márk - Szieben A. László, Bóbis Botond 3, Baksa Benedek, Fodor Olivér, Schmölcz Norman 1, Dala Döme, Csorba Tamás, Szeghalmi Zsombor 1, Fekete Gergő, Ekler Bendegúz 1, Vékony Ákos. Szövetségi kapitány: Horváth János
EGYESÜLT ÁLLAMOK: Roland Daniel, Zaan Garrett 1, Discipulo Gabriel, Gruwell Thomas, Molthen Ashworth, Untrecht Samuel, Naone Alika 1, Loth Warren, Tierney Nicholas, Daube Hannes 3, Woodhead Quinn, Minstermen Ian. Szövetségi kapitány: Ormsby Brett
További eredmények
Egyiptom-Szaúd-Arábia 36-1
Argentína-Üzbegisztán 15-10
Dél-Afrika-Kanada 11-10
Kína-Új-Zéland 0-11
Ausztrália-Kolumbia 16-5
Brazília-Spanyolország 7-14
Oroszország-Olaszország 9-10
További program
AUGUSZTUS 17.
NEGYEDDÖNTŐK
TÓFÜRDŐ
15.30 Horvátország-Spanyolország
17.00 Szerbia-Olaszország
18.30 Görögország-Ausztrália
20.00 Montenegró-Magyarország
9-12. helyért
12.30 Kolumbia-Egyesült Államok
14.00 Brazília-Oroszország
13-16. helyért
09.30 Egyiptom-Argentína
11.00 Dél-Afrika-Új-Zéland
17-20. helyért (fedett uszoda)
09.30 Szaúd-Arábia-Üzbegisztán
12.00 Kanada-Kína
AUGUSZTUS 18.
KÖZÉPDÖNTŐK
TÓFÜRDŐ
9.30 G50 vesztese-G52 vesztese (G61)
11.00 G50 győztese-G52 győztese (G62)
12.30 G53 vesztese-G54 vesztese (G63)
14.00 G53 győztese-G54 győztese (G64)
15.30 G55 vesztese-G57 vesztese (G65)
17.00 G56 vesztese-G58 vesztese (G66)
18.30 G55 győztese-G57 győztese (G67)
20.00 G56 győztese-G58 győztese (G68)
FEDETT USZODA
9.30 G49 vesztese-G51 vesztese (G59)
12.10 G49 győztese-G51 győztese (G60)
AUGUSZTUS 19.
DÖNTŐK
12.15 G65 vesztese-G66 vesztese
13.45 G65 győztese-G66 győztese
15.15 G67 vesztese-G68 vesztese (Bronzmérkőzés)
16.45 D67 győztese-G68 győztese (Döntő)
EREDMÉNYHIRDETÉS
Aki nem jutott tiketthez, vagy nem tud a helyszínen szurkolni a magyar válogatottnak, a vilagbajnokság valamennyi mérkőzése megtekinthető élő streames közvetítésünkön keresztül, itt.
FINA Férfi Ifjúsági Világbajnokság
Szombathely, 2018. augusztus 11-19.
A 8 közé jutásért
MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK 6-6 (2-2, 1-0, 2-4, 1-0) - ötméteresekkel 4-3
Vezette: Stanojevic (szerb), Moiralis (görög)
MAGYARORSZÁG: Grieszbacher Márk - Szieben A. László, Bóbis Botond 3, Baksa Benedek, Fodor Olivér, Schmölcz Norman 1, Dala Döme, Csorba Tamás, Szeghalmi Zsombor 1, Fekete Gergő, Ekler Bendegúz 1, Vékony Ákos. Szövetségi kapitány: Horváth János
EGYESÜLT ÁLLAMOK: Roland Daniel, Zaan Garrett 1, Discipulo Gabriel, Gruwell Thomas, Molthen Ashworth, Untrecht Samuel, Naone Alika 1, Loth Warren, Tierney Nicholas, Daube Hannes 3, Woodhead Quinn, Minstermen Ian. Szövetségi kapitány: Ormsby Brett
További eredmények
Egyiptom-Szaúd-Arábia 36-1
Argentína-Üzbegisztán 15-10
Dél-Afrika-Kanada 11-10
Kína-Új-Zéland 0-11
Ausztrália-Kolumbia 16-5
Brazília-Spanyolország 7-14
Oroszország-Olaszország 9-10
További program
AUGUSZTUS 17.
NEGYEDDÖNTŐK
TÓFÜRDŐ
15.30 Horvátország-Spanyolország
17.00 Szerbia-Olaszország
18.30 Görögország-Ausztrália
20.00 Montenegró-Magyarország
9-12. helyért
12.30 Kolumbia-Egyesült Államok
14.00 Brazília-Oroszország
13-16. helyért
09.30 Egyiptom-Argentína
11.00 Dél-Afrika-Új-Zéland
17-20. helyért (fedett uszoda)
09.30 Szaúd-Arábia-Üzbegisztán
12.00 Kanada-Kína
AUGUSZTUS 18.
KÖZÉPDÖNTŐK
TÓFÜRDŐ
9.30 G50 vesztese-G52 vesztese (G61)
11.00 G50 győztese-G52 győztese (G62)
12.30 G53 vesztese-G54 vesztese (G63)
14.00 G53 győztese-G54 győztese (G64)
15.30 G55 vesztese-G57 vesztese (G65)
17.00 G56 vesztese-G58 vesztese (G66)
18.30 G55 győztese-G57 győztese (G67)
20.00 G56 győztese-G58 győztese (G68)
FEDETT USZODA
9.30 G49 vesztese-G51 vesztese (G59)
12.10 G49 győztese-G51 győztese (G60)
AUGUSZTUS 19.
DÖNTŐK
12.15 G65 vesztese-G66 vesztese
13.45 G65 győztese-G66 győztese
15.15 G67 vesztese-G68 vesztese (Bronzmérkőzés)
16.45 D67 győztese-G68 győztese (Döntő)
EREDMÉNYHIRDETÉS
Vízilabda hírek
Utánpótlás - Fiú ifjúsági válogatott
IFI VB 2018 - Hírek