Egyéb
Utánpótlás
Férfi
Hétgólos siker Szingapúr ellen
2018. augusztus 9. 22:28
Varga Tamás és Nádor Zsombor 2004-es együttese a belgrádi XII. Darko Cukic Emléktorna második játéknapját győzelemmel zárta, miután a magyar válogatott 10-3-as sikert aratott Szingapúr csapata felett.
Mint arról korábban beszámoltunk, a Varga Tamás, Nádor Zsombor által irányított, 2004-es születésű játékosok alkotta fiú válogatott Belgrádban a XII. Darko Cukic Emléktornán vesz részt. A grúzok felett aratott kétgólos diadal és a németektől elszenvedett vereség után újra győzött a magyar válogatott - az ellenfél ezúttal Szingapúr nemzeti együttese volt. Folytatás pénteken, Montenegró ellen!
XII. Darko Cukic Emléktorna, Belgrád
Csoportbeosztás
A-csoport: Magyarország, Grúzia, Németország, Szingapúr, Montenegró, Románia, Görögország
B-csoport: Ausztrália, Hollandia, Málta, Szlovákia, Szerbia, USA
A magyar keret
Kapusok: Csite Lóránd, Galambos Marcell Péter
Mezőnyjátékosok: Barics Bence Tamás, Biros Samu, Deák Máté, Fekete Paolo, Gaszt Roland, Kis Ferenc Ágoston, Kohári Péter Kolos, Mészáros Bálint Tibor, Nagy Ákos, Országh Mihály Zaránd, Pető Ádám, Szabó Gergő, Szalai Péter Miklós, Tymcyna Máté
Az 2. játéknap eredményei
Németország-Magyarország 15-6 (2-2, 3-1, 5-0, 5-3)
A magyar gólszerzők: Tymcyna 3, Fekete, Országh, Gaszt
Magyarország-Szingapúr 10-3
Szingapúr-Görögország 4-20
Montenegró-Románia 14-15
Egyesült Államok-Szlovákia 17-2
Szerbia-Málta 17-9
Ausztrália-Hollandia 9-14
Görögország-Montenegró 5-6
Grúzia-Németország 5-9
További program
Augusztus 10., péntek
08:30 Hollandia-Egyesült Államok
09:50 Málta-Ausztrália
11:10 Szlovákia-Szerbia
13:00 Szingapúr-Grúzia
14:20 Montenegró-Magyarország
15:40 Románia-Görögország
17:30 Egyesült Államok-Szerbia
18:50 Ausztrália-Szlovákia
20:10 Hollandia-Málta
Augusztus 11., szombat
08:30 Magyarország-Románia
09:50 Grúzia-Montenegró
11:10 Németország-Szingapúr
13:00 Málta-Egyesült Államok
14:20 Szlovákia-Hollandia
15:40 Szerbia-Ausztrália
17:30 Montenegró-Németország
18:50 Románia-Grúzia
20:10 Görögország-Magyarország
Augusztus 12., vasárnap
09:50 A 11. helyért
11:10 A 9. helyért
13:00 A 7. helyért
14:20 Az 5. helyért
15:40 A 3. helyért
17:30 Döntő
XII. Darko Cukic Emléktorna, Belgrád
Csoportbeosztás
A-csoport: Magyarország, Grúzia, Németország, Szingapúr, Montenegró, Románia, Görögország
B-csoport: Ausztrália, Hollandia, Málta, Szlovákia, Szerbia, USA
A magyar keret
Kapusok: Csite Lóránd, Galambos Marcell Péter
Mezőnyjátékosok: Barics Bence Tamás, Biros Samu, Deák Máté, Fekete Paolo, Gaszt Roland, Kis Ferenc Ágoston, Kohári Péter Kolos, Mészáros Bálint Tibor, Nagy Ákos, Országh Mihály Zaránd, Pető Ádám, Szabó Gergő, Szalai Péter Miklós, Tymcyna Máté
Az 2. játéknap eredményei
Németország-Magyarország 15-6 (2-2, 3-1, 5-0, 5-3)
A magyar gólszerzők: Tymcyna 3, Fekete, Országh, Gaszt
Magyarország-Szingapúr 10-3
Szingapúr-Görögország 4-20
Montenegró-Románia 14-15
Egyesült Államok-Szlovákia 17-2
Szerbia-Málta 17-9
Ausztrália-Hollandia 9-14
Görögország-Montenegró 5-6
Grúzia-Németország 5-9
További program
Augusztus 10., péntek
08:30 Hollandia-Egyesült Államok
09:50 Málta-Ausztrália
11:10 Szlovákia-Szerbia
13:00 Szingapúr-Grúzia
14:20 Montenegró-Magyarország
15:40 Románia-Görögország
17:30 Egyesült Államok-Szerbia
18:50 Ausztrália-Szlovákia
20:10 Hollandia-Málta
Augusztus 11., szombat
08:30 Magyarország-Románia
09:50 Grúzia-Montenegró
11:10 Németország-Szingapúr
13:00 Málta-Egyesült Államok
14:20 Szlovákia-Hollandia
15:40 Szerbia-Ausztrália
17:30 Montenegró-Németország
18:50 Románia-Grúzia
20:10 Görögország-Magyarország
Augusztus 12., vasárnap
09:50 A 11. helyért
11:10 A 9. helyért
13:00 A 7. helyért
14:20 Az 5. helyért
15:40 A 3. helyért
17:30 Döntő
Vízilabda hírek
Utánpótlás - Fiú korosztályos tehetséggondozó 2004