Egyéb
Utánpótlás
Férfi
Tehetséggondozó edzés a 2005-ben születettek fiúk részére – Dunántúli régió
2017. november 6. 10:50
2017. november 12-én Szombathelyen kerül sor a 2005-ben született fiúk tehetséggondozó edzésére a dunántúli régióban.
Időpont: 2017. november 12.
Helyszín: Szombathely
Edzések: 10:00–12:00 és 14:00–16:00
Találkozó: 9:45-kor az uszoda előterében
Labdát mindenki hozzon magával!
A meghívottak névsora:
Borbély Sándor – Tatabánya
Bodoki Péter – Tatabánya
Huszti Alexander – Tatabánya
Zirigh Balázs – Tatabánya
Berzy Zsombor – Százhalombatta
Auer Szemere – Százhalombatta
Sánta Balázs – Pécs
Arató Valér – Pécs
Horváth Miklós – Avus
Kovács Áron – Avus
Tömör Szabolcs – Fehérvár
Eperjessy Péter – Győr
Korsós Erik – Győr
Tóth Tamás – Győr
Lipták Máté – Győr
Nagy Benedek – Balatonfűzfő
Klinger Bálint – Kaposvár
Füzi Dominik – Kaposvár
Szabó Zsombor – Kaposvár
Komáromi Zsolt – Tatabánya
Póczos Domán – Tatabánya
Schatz lászló – Tatabánya
Sudár Levente – Százhalombatta
Hegyi Tamás – Százhalombatta
Magosi Botond – Százhalombatta
Rafai Barna – Pécs
Novák Donát – Avus
Kovács Kevin – Avus
Mercs Árpád – Avus
Galambos Bence – Avus
Bíró Kristof – Avus
Varga Botond – Avus
Erdős Vajk – Győr
Vörös Tamás – Kaposvár
Vadas Ákos – Kaposvár
Varga Kristof – Kaposvár
Székely Aron – Kaposvár
Edzők:
Kardos István 20/4921116
Nikola Stojadinov 70/3789219
Időpont: 2017. november 12.
Helyszín: Szombathely
Edzések: 10:00–12:00 és 14:00–16:00
Találkozó: 9:45-kor az uszoda előterében
Labdát mindenki hozzon magával!
A meghívottak névsora:
Borbély Sándor – Tatabánya
Bodoki Péter – Tatabánya
Huszti Alexander – Tatabánya
Zirigh Balázs – Tatabánya
Berzy Zsombor – Százhalombatta
Auer Szemere – Százhalombatta
Sánta Balázs – Pécs
Arató Valér – Pécs
Horváth Miklós – Avus
Kovács Áron – Avus
Tömör Szabolcs – Fehérvár
Eperjessy Péter – Győr
Korsós Erik – Győr
Tóth Tamás – Győr
Lipták Máté – Győr
Nagy Benedek – Balatonfűzfő
Klinger Bálint – Kaposvár
Füzi Dominik – Kaposvár
Szabó Zsombor – Kaposvár
Komáromi Zsolt – Tatabánya
Póczos Domán – Tatabánya
Schatz lászló – Tatabánya
Sudár Levente – Százhalombatta
Hegyi Tamás – Százhalombatta
Magosi Botond – Százhalombatta
Rafai Barna – Pécs
Novák Donát – Avus
Kovács Kevin – Avus
Mercs Árpád – Avus
Galambos Bence – Avus
Bíró Kristof – Avus
Varga Botond – Avus
Erdős Vajk – Győr
Vörös Tamás – Kaposvár
Vadas Ákos – Kaposvár
Varga Kristof – Kaposvár
Székely Aron – Kaposvár
Edzők:
Kardos István 20/4921116
Nikola Stojadinov 70/3789219
Vízilabda hírek
Utánpótlás - Fiú korosztályos tehetséggondozó 2005
TEHETSÉGGONDOZÓ EDZÉS A 2005-BEN SZÜLETETTEK RÉSZÉ