Női OB I: Szegeden nyert a Dunaújváros

2017. november 2. 19:37

Míg a mezőny többi tagja október 25-én lejátszotta a negyedik fordulót a Női OB I-ben, addig a Szeged-Dunaújváros összecsapást csütörtökön este pótolták az érintettek. Mihók Attila hölgyei hozták a kötelezőt, és az öt találatig meg sem álló Gurisatti Gréta vezérletével tízgólos sikert arattak Szegeden.

A vendégek már az első nyolc percben (1-6) jelezték, hogy ők bizony a három pontért érkeztek Szegedre. A második felvonás ugyan szorosabbra sikerült (2-3), és a vendéglátó szegediek a második félidőben is próbálták tartani a lépést, végül tízgólos dunaújvárosi sikerrel zárult a hétközi találkozó. A Dunaújváros válogatottjai ezúttal is feltartóztathatatlanok voltak, Gurisatti Gréta 5-ször, Garda Krisztina 4-szer, Horváth Brigitta pedig 3-szor volt eredményes, míg Vályi Vanda és Mchunu Hlengiwe 2-2 alkalommal vette be a hazaiak kapuját.

Női OB I, Alapszakasz, 4. forduló
Szegedi Tudományegyetem T & N - Dunaújvárosi Egyetem - Maarsk Graphics 7-17 (1-6, 2-3, 2-4, 2-4)
Lengyel D. 4, Marie Bell 2, Árkosy L, ill. Gurisatti G. 5, Garda K. 4, Horváth B. 3, Vályi V. 2, Mchunu 2, Sajben N.