2004/2005 leány tehetséggondozó edzés

2017. március 16. 18:01

2017. március 25-26-án Tatabányán kerül sor a 2004-ben és 2005-ben született lányok tehetséggondozó edzésére.

Időpont: 2017. március 25-26.

Helyszín: Tatabánya, Gyémánt Fürdő

Étkezés: mindkét napon ebéd a Sport Hotel éttermében

Edzések:
március 25-én 11:00–13:00 és 15:00–17:00
március 26-án 10:00–12:00 és 14:00–16:00

Találkozó:
március 25-én 10:30-kor az uszoda előterében
március 26-án 9:30-kor az uszoda előterében

Vízi felszerelést és 1 db 4-es méretű LABDÁT mindenki hozzon magával!

A meghívottak névsora
SZOMBAT
Henn Dóra (ASI DSE)
Birkás Emma (AVUS)
Hegedűs Gerda (Csongrád Városi Vízilabda SE)
Kókai Laura (Csongrád Városi Vízilabda SE)
Tyukász Anna (Csongrád Városi Vízilabda SE)
Sági Anna (Csongrád Városi Vízilabda SE)
Horváth Eszter (OSC Vízilabda Sportegyesület)
Somogyi Jázmin (OSC Vízilabda Sportegyesület)
Hüse Fanni (Egri Vízilabda Klub)
Tarczali Tamara (Egri Vízilabda Klub)
Tóth Fruzsina (Egri Vízilabda Klub)
Szilágyi Edina (Hírös Sport Nonprofit Kft.)
Tatár-Kiss Virág (Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club)
Rozs Rebeka (Kaposvári VK)
Katona Csenge (Szegedi Női Vízilabda Egyesület)
Kispál Réka (Szegedi Női Vízilabda Egyesület)
Klement Jana (Szegedi Női Vízilabda Egyesület)
Héri Nóra (Szentesi Vízilabda Klub)
Koncz Tímea (Szentesi Vízilabda Klub)
Lantos Lili (Szentesi Vízilabda Klub)
Mácsai Eszter (Szentesi Vízilabda Klub)
Mácsai Kata (Szentesi Vízilabda Klub)
Remzső Angéla (Szentesi Vízilabda Klub)

VASÁRNAP
Jonkl Csenge (Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület)
Uitz Eszter (Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület)
Fekete Flóra (BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány)
Fráter Lili (BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány)
Hnatyszyn Kinga (BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány)
Torkos Tamara Hanna (BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány)
Torkos Tímea Szonja (BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány)
Török Dorina (BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány)
Fazekas Anna (Győri Vízisport Egyesület)
Hateier Nelli (Győri Vízisport Egyesület)
Tóth Boglárka (Győri Vízisport Egyesület)
Tóth Rebeka (Kópé-Dunakanyar)
Molnár Anna (Polo SC)
Orbán Boglárka (Tatabányai Vízmű Sport Egyesület)
Zink Petra (Tatabányai Vízmű Sport Egyesület)
Zöld Tamara (Tatabányai Vízmű Sport Egyesület)
Aubéli Tekla (UVSE)
Baksa Borbála (UVSE)
Irmes Rozi (UVSE)
Szegedi Panni Zita (UVSE)
Binder Bianka (Váci VSE)
Teleki Virág (Váci VSE)
Zalay Flóra (Vidám Vízilovak VCSE)


Akadályoztatás esetén kötelező értesítés:
Tóth Zoltán utp. koordinátor. Elérhető: toth_zol@t-online.hu, 06-20/9824528



E.ON Férfi OB I

CONTITECH SZEGED - FTC PQS Waterpolo

2017. márc. 18. 15:00

E.ON Férfi OB I

ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA

2017. márc. 25. 16:00

HUN-MON edzés, Duna Aréna - 2017. 03.12. - Fotók: Madar Dávid
HUN-MON edzés, Duna Aréna - 2017. 03.11. - Fotók: Madar Dávid
HUN-MON edzés, Duna Aréna - 2017. 03.10. - Fotók: Madar Dávid
OSC-Eger, 2017.02.25. - Fotó: Fehér Anna
HUN-FRA női világliga, 2017.02.21. - Fotók: Madar Dávid
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok