Juniorok: a horvátok jobbak voltak, a németeket fölényesen vertük

2016. július 1. 12:04

A belgrádi 97-es felkészülési torna második napjának délelőttjén a magyar válogatott 11-9-re kikapott Horvátországtól, de este javított, 17-9-re verte Németországot.

Nagyon erős tornán vesz részt a magyar válogatott Belgrádban. Kis István és Horkai György csapata az első napon rögvest a házigazda szerbekkel találkozott, és meg is nyerte a meccset 13-12-re, nagy bravúrt végrehajtva.

Alig maradt pihenő, hiszen az utazás és a kemény meccs után már pénteken délelőtt újra vízbe szálltak a mieink, ráadásul ismét egy erős válogatott ellen, a horvátok voltak az ellenfelek.

Az első negyedben négy gólt kapott a magyar csapat, amely az Európa-bajnokságra készül a tornával. Jól sikerült a harmadik szakasz, amikor 5 gólt lőtt a válogatott, de az utolsó negyedben eggyel jobb volt Horvátország, és végül 11-9-re nyert.

A horvátok egyébként az első napon Montenegrót verték szintén két góllal, így az esti meccset kedvező helyzetből várhatták Szerbia ellen. A mieink a németekkel játszottak pénteken este, és nem volt kérdés, melyik csapat lesz a győztes - a vége nyolcgólos magyar siker, 17-9!

Jöhet a rangadó Montenegró ellen szombaton délelőtt.