Komjádi-kupa: a KSI Szegeden ment tovább

2013. december 4. 20:10

A hazai döntetlen után idegenben már jól ment a Központi Sportiskolának, így ott vannak az elődöntőben a fővárosiak.

A fővárosban nem született meglepetés a negyeddöntők visszavágóin, ugyanis a Vasas az idegenbeli kétgólos sikerét egy tízgólos győzelemmel fejelte meg, így bejutott a négy közé, és így tett a magabiztos Honvéd is.

A keddi odavágón rendkívül izgalmas meccset játszott a KSI és a Szeged, a vége 15-15 lett, így némiképp váratlan, hogy a visszavágó nagyon sima lett - a vendégek javára. A KSI a második negyedben húzott el két góllal, és a térfélcsere után is sokkal magabiztosabb volt. Ennek köszönhető a sima siker, amelyből Marnitz Márk 4, Kovács Gergő 3 góllal vette ki részét.

Az UVSE és az Eger csütörtökön és pénteken játssza a meccseit.

Eredmények - Komjádi-kupa, negyeddöntők, visszavágó:

Szegedi Vízipóló Suli - KSI SE 6-13 (3-3, 1-3, 1-4, 1-3)

Szeged: Molnár D. - Török K., Jansik Sz. 1 (1), Sánta 1, Vincze M. 2 (1), Török A. 2, Lakatos. Csere: Lehoczky (kapus), Sikovanyecz, Zsigri, Rákos, Berkó, Godó. Vezetőedző: Vincze Balázs. Edző: Varga Péter

KSI: Krémer - Miklós, Fejős 1, Kovács Gergő 3, Marnitz M. 4, Márkus, Kalanovics. Csere: Albert 1, Haraszin 2, Hulmann 2, Kerschbaum, Hangody A. Vezetőedző: Horváth János. Edző: Keszthelyi Tibor

Gól/emberelőny: 0/12, illetve 0/9
Ötméteresek: 2/2, illetve -
Kipontozódott: Kerschbaum (22.) Marnitz M. (26.), Miklós (32.)
Kiállítva cserével: Sánta (25.)

Továbbjutott: a KSI, 28-21-es összesítéssel.

Laktiv-Vasas - BVSC-Zugló 16-6 (4-1, 3-0, 5-3, 4-2)

Vasas: Bendes - Csapó 1, Fazekas 2, Angyal 4, Sedlmayer 2, Manhercz Á. 3, Várnai 1. Csere: Hill 1, Burián, Manhercz K. 2, György Viktor. Vezetőedző: Földi László

BVSC: Szakonyi - Hajek, Patócs, Telegdy, Ugray 1, Szabó Bendegúz 4, Hóbor 1. Csere: Utassy (kapus), Major, Szabó Bence, Sipos, Szepesi, Nagy, Mészáros. Vezetőedző: Märcz Tamás

Gól/emberelőny: 1/9, illetve 1/16
Ötméteresek: 2/3, illetve -
Kipontozódott: Fazekas (20.), Várnai (28.), Sedlmayer (29.)

Továbbjutott: a Vasas, 30-18-as összesítéssel.

RacioNet-Honvéd - Széchenyi Bank-FTC 14-9 (5-2, 2-2, 3-3, 4-2)

Honvéd:
György - Csacsovszky E. 1, Boros 5, Cséplő 1, Illés 1, Simon, Tóth B. 2 (1). Csere: Csellár (kapus), Tóth-Korsós 2, Demeter, Hochstein, Tamás, Csapó B. 2, Bozsics. Vezetőedző: Tóth Imre

FTC: Kósik - Pohl, Francsics 1, Salamon 2, Vogel Simon 1, Major, Mátyok 4. Csere: Szilágyi, Dudok, Bicskei 1, Berki. Vezetőedző: Paján Viktor