Férfi Bajnokok Ligája: lendületben az OSC

2020. március 03. 21:30

A BL B-csoportjában Vad Lajos együttese folytatta menetelését: ezúttal a spanyol Terrassát győzte le, méghozzá roppant magabiztosan (21-4). Az A-csoportban a Szolnok a Jadran Split otthonában szenvedett 13-9-es vereséget.

Fotó: MVLSZ

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, 10. FORDULÓ
 
A-csoport  
Jadran Split (horvát)-Szolnoki Dózsa 13-9 (3-1, 5-2, 2-4, 3-2)
Gólszerzők:
Power 3, Krapic 2, Pejkovic 2, Buric, Zovic, Butic, Viskovic, Delic, Setka, ill. Drasovics 4, Angyal 2, Szubotics, Pijetlovics, Szeghalmi
(Teljes jegyzőkönyv: itt)
 
További program - március 4., szerda
Spandau 04 (német)-Olympiakosz (görög) 7-11
Sintez Kazany (orosz)-Jug Dubrovnik (horvát) 10-14
CNA Barceloneta (spanyol)-Jadran Herceg Novi (montenegrói) 12-6

Az állás: 1. Barceloneta 25, 2. Jug 24, 3. Olympiakosz 22, 4. Hercegnovi 13, 5. Szolnok 12, 6. Spandau 11, 7. Jadran Split 7, 8. Kazany 3

B-csoport  
A-Híd-OSC-Waterpolo-CN Terrassa (spanyol) 21-4 (5-0, 5-1, 6-1, 5-2)
Gólszerzők: Manhercz 5, Burián 5, Randjelovics 3, Prlainovics 2, Seman 2, Erdélyi 2, Ukropina, Ubovics, ill. Lopez 2, Carne, Rodriguez
(Teljes jegyzőkönyv: itt)
  
Waspo Hannover (német)-Mladost Zagreb (horvát) 12-18
Dinamo Tbiliszi (grúz)-CN Marseille (francia) 15-12
 
Az FTC-Telekom Waterpolo-Pro Recco (olasz) mérkőzést elhalasztották.

Az állás: 1. OSC 22, 2.  Recco 20, 3. FTC 20, 4. Mladost 19, 5. Terrassa 13, 6. Marseille 10, 7. Hannover 6, 8. Tbiliszi 3

További BL-program
11. FORDULÓ
A-csoport - április 11.
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Spandau 04 (német)
Jug Dubrovnik (horvát)-Jadran Split (horvát)
Olympiakosz (görög)-Szolnoki Dózsa
CNA Barceloneta (spanyol)-Sintez Kazany (orosz)
B-csoport - április 10.
Pro Recco (olasz)-Waspo Hannover (német)
Mladost Zagreb (horvát)-CN Terrassa (spanyol)
Marseille (francia)-A-Híd-OSC-Újbuda
FTC-Telekom Waterpolo-Dinamo Tbiliszi (grúz)

12. FORDULÓ
A-csoport - április 22.
Spandau 04 (német)-Jug Dubrovnik (horvát)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Olympiakosz (görög)
Jadran Split (horvát)-Sintez Kazany (orosz)
Szolnoki Dózsa-CNA Barceloneta (spanyol)
B-csoport - április 21.
Waspo Hannover (német)-Marseille (francia)
Pro Recco (olasz)-Mladost Zagreb (horvát)
A-Híd-OSC-Újbuda-Dinamo Tbiliszi (grúz)
CN Terrassa (spanyol)-FTC-Telekom Waterpolo

13. FORDULÓ
A-csoport - május 9.
Spandau 04 (német)-Jadran Split (horvát)
Szolnoki Dózsa-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jug Dubrovnik (horvát)
Sintez Kazany (orosz)-Olympiakosz (görög)
B-csoport - május 8.
Waspo Hannover (német)-A-Híd-OSC-Újbuda
CN Terrassa (spanyol)-Pro Recco (olasz)
Marseille (francia)-FTC-Telekom Waterpolo
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Mladost Zagreb (horvát)

14. FORDULÓ
A-csoport - május 20.
CNA Barceloneta (spanyol)-Spandau 04 (német)
Sintez Kazany (orosz)-Szolnoki Dózsa
Olympiakosz (görög)-Jadran Split (horvát)
Jug Dubrovnik (horvát)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
B-csoport - május 19.
Waspo Hannover (német)-FTC-Telekom Waterpolo
Dinamo Tbiliszi (grúz)-CN Terrassa (spanyol)
Mladost Zagreb (horvát)-A-Híd-OSC-Újbuda
Pro Recco (olasz)-Marseille (francia)



HUN-NED 12-7 női Világliga, Szentes - 2020.02.25. (Fotók: Derencsényi István)
Téli Kupa 2020, 2020.02.21. (Fotók: Roszik Ágnes Anetta)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok