Férfi BL: FTC, OSC - idegenben, Szolnok - otthon; EK: Eger - brescai elődöntő

2020. február 21. 08:00

Pénteken a BL A-csoportjában a Fradi Zágrábban, az OSC a Recco otthonában lép fel, míg szombaton a Szolnok a B-csoportban fogadja a Jug Dubrovnikot. Az Euro-kupa elődöntőjének első felvonásában az egriek szombaton a Brescia otthonában játszanak.

Fotó: Derencsényi István/MVLSZ

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, 9. FORDULÓ - a magyar csapatok beharangozói a névre kattintva találhatóak meg
 

B-csoport - február 21., péntek
Waspo Hannover (német)-Dinamo Tbiliszi (grúz), 19:00
Mladost Zagreb (horvát)-FTC-Telekom Waterpolo, 20:30
Pro Recco (olasz)-A-Híd-OSC-Újbuda, 20:30
CN Terrassa (spanyol)-Marseille (francia), 20:30

Az állás: 1.  Recco 20, 2. FTC 17, 3. OSC 16, 4. Mladost 16, 5. Terrassa 12, 6. Marseille 9, 7. Hannover 3, 8. Tbiliszi 0
 
A-csoport - február 22., szombat
Spandau 04 (német)-Sintez Kazany (orosz), 19:00
Olympiakosz (görög)-CNA Barceloneta (spanyol), 19:00
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Jadran Split (horvát), 19:00
Szolnoki Dózsa-Jug Dubrovnik (horvát), 19:00

Az állás:
  1. Olympiakosz 19, 2. Barceloneta 19, 3. Jug 18, 4. Szolnok 12, 5. Hercegnovi 10, 6. Spandau 8, 5. Jadran Split 4, 8. Kazany 3
 
FÉRFI EURO-KUPA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
- február 22., szombat
AN Brescia (olasz)-ZF-Eger, 19:00
Nagyvárad (romániai)-CC Ortigia (olasz), 18:00
A visszavágókra március 4-én kerül sor.
 
További BL-program
10. FORDULÓ
A-csoport - március 4.
Spandau 04 (német)-Olympiakosz (görög)
Sintez Kazany (orosz)-Jug Dubrovnik (horvát)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Jadran Split (horvát)-Szolnoki Dózsa
B-csoport - március 3.
Waspo Hannover (német)-Mladost Zagreb (horvát)
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Marseille (francia)
FTC-Telekom Waterpolo-Pro Recco (olasz)
A-Híd-OSC-Újbuda-CN Terrassa (spanyol)

11. FORDULÓ
A-csoport - április 11.
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Spandau 04 (német)
Jug Dubrovnik (horvát)-Jadran Split (horvát)
Olympiakosz (görög)-Szolnoki Dózsa
CNA Barceloneta (spanyol)-Sintez Kazany (orosz)
B-csoport - április 10.
Pro Recco (olasz)-Waspo Hannover (német)
Mladost Zagreb (horvát)-CN Terrassa (spanyol)
Marseille (francia)-A-Híd-OSC-Újbuda
FTC-Telekom Waterpolo-Dinamo Tbiliszi (grúz)

12. FORDULÓ
A-csoport - április 22.
Spandau 04 (német)-Jug Dubrovnik (horvát)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Olympiakosz (görög)
Jadran Split (horvát)-Sintez Kazany (orosz)
Szolnoki Dózsa-CNA Barceloneta (spanyol)
B-csoport - április 21.
Waspo Hannover (német)-Marseille (francia)
Pro Recco (olasz)-Mladost Zagreb (horvát)
A-Híd-OSC-Újbuda-Dinamo Tbiliszi (grúz)
CN Terrassa (spanyol)-FTC-Telekom Waterpolo

13. FORDULÓ
A-csoport - május 9.
Spandau 04 (német)-Jadran Split (horvát)
Szolnoki Dózsa-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jug Dubrovnik (horvát)
Sintez Kazany (orosz)-Olympiakosz (görög)
B-csoport - május 8.
Waspo Hannover (német)-A-Híd-OSC-Újbuda
CN Terrassa (spanyol)-Pro Recco (olasz)
Marseille (francia)-FTC-Telekom Waterpolo
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Mladost Zagreb (horvát)

14. FORDULÓ
A-csoport - május 20.
CNA Barceloneta (spanyol)-Spandau 04 (német)
Sintez Kazany (orosz)-Szolnoki Dózsa
Olympiakosz (görög)-Jadran Split (horvát)
Jug Dubrovnik (horvát)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
B-csoport - május 19.
Waspo Hannover (német)-FTC-Telekom Waterpolo
Dinamo Tbiliszi (grúz)-CN Terrassa (spanyol)
Mladost Zagreb (horvát)-A-Híd-OSC-Újbuda
Pro Recco (olasz)-Marseille (francia)



HUN-NED 12-7 női Világliga, Szentes - 2020.02.25. (Fotók: Derencsényi István)
Téli Kupa 2020, 2020.02.21. (Fotók: Roszik Ágnes Anetta)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok