Női Euroliga: versenyben mindhárom csapatunk!

2019. november 30. 19:55

A BVSC szombaton legyőzte a St. Andreut, így az Utrecht ellen döntetlenre végző UVSE-vel, és az Olympiakosszal nagy meccset vívó, végül veszítő Dunaújvárossal egyetemben vasárnap a továbbjutásért játszhat.

Fotó: MVLSZ/archív

Női Euroliga, 2. selejtezőkör

E-csoport, Athén
Olympiakosz Pireusz (görög)
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics
CE Mediterrani (spanyol)
CN Mataro (spanyol)
 
November 29., péntek
Olympiakosz Pireusz (görög)-CE Mediterrani (spanyol) 13-8
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics-CN Mataro (spanyol) 15-10
 
November 30., szombat
Olympiakosz Pireusz (görög)-Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics 10-8 (3-2, 4-3, 2-2, 1-1)
Gólszerzők: E. Plevritou 3, V. Plevritou 2, Myriokefalitaki 2, Avramidou, Asimaki, M. Plevritou, ill. Garda 4, Gurisatti 2, Vályi V., Huszti
(Teljes jegyzőkönyv: itt)
 
CN Mataro (spanyol)-CE Mediterrani (spanyol) 12-8
 
Az állás: 1. Olympiakosz 6, 2. Dunaújváros 3, 3. Mataro 3, 4. Mediterrani 0
 
További program
December 1., vasárnap
CE Mediterrani (spanyol)-Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics, 9:30
Olympiakosz Pireusz (görög)-CN Mataro (spanyol), 11:15

F-csoport, Sabadell
CN Sabadell (spanyol)
UVSE-Hunguest Hotels
UZSC (holland)
SIS Roma (olasz)
 
November 29., péntek
CN Sabadell (spanyol)-UZSC (holland) 7-11
UVSE-Hunguest Hotels-SIS Roma (olasz) 6-5
 
November 30., szombat
UZSC (holland)-UVSE-Hunguest Hotels 13-13 (2-1, 3-3, 5-5, 3-4)
Gólszerzők: D. Genee 4, Drewes 3, A. Genee 3, Jutte, van der Weijden, Sevenich, ill. Antal 4, Faragó K. 4, Keszthelyi 2, Kisteleki H., Parkes, Rybanska
(Teljes jegyzőkönyv: itt)
 
CN Sabadell (spanyol)-SIS Roma (olasz) 13-9
 
Az állás: 1. Utrecht 4, 2. UVSE 4, 3. Sabadell 3, 4. Roma 0
 
További program
December 1., vasárnap
SIS Roma (olasz)-UZSC (holland), 11:00
CN Sabadell (spanyol)-UVSE-Hunguest Hotels, 12:30

G-csoport, Kirishi
Vouliagmeni NC (görög)
Plebiscito Padova (olasz)
Kinef Kirishi (orosz)
ZVL Tetteroo (holland)
 
November 29., péntek        
Plebiscito Padova (olasz)-Vouliagmeni NC (görög) 6-9
Kinef Kirishi (orosz)-ZVL Tetteroo (holland) 25-5
 
November 30., szombat
Plebiscito Padova (olasz)-ZVL Tetteroo (holland) 8-5
Vouliagmeni NC (görög)-Kinef Kirishi (orosz) 10-11
 
Az állás: 1. Kirishi 6, 2. Vouliagmeni 3, 3. Padova 3, 4. Tetteroo 0
 
További program
December 1., vasárnap
Vouliagmeni NC (görög)-ZVL Tetteroo (holland), 9:00
Kinef Kirishi (orosz)-Plebiscito Padova (olasz), 10:45
 
H-csoport, Catania
Ekipe Orizzonte (olasz)
Dynamo Uralochka (orosz)
CN St. Andreu (spanyol)
BVSC-Zugló
 
November 29., péntek
Ekipe Orizzonte (olasz)-CN St. Andreu (spanyol) 14-7
BVSC-Zugló-Dynamo Uralochka (orosz) 11-18
 
November 30., szombat
Ekipe Orizzonte (olasz)-Dynamo Uralochka (orosz) 14-16

BVSC-Zugló-CN St. Andreu (spanyol) 11-9 (3-2, 2-1, 3-4, 3-2)
Gólszerzők: Leimeter 4, Farkas K. 2, Farkas T. 2, Alaksza D., Mihály K., Koncz, ill. Crespi 2, Olive, Abellan, Farre, Navarro, Prieto, Palacio, Aznar
(Teljes jegyzőkönyv: itt)
 
Az állás: 1. Uralochka 6, 2. Orizzonte 3, 3. BVSC 3, 4. St. Andreu
 
További program
December 1., vasárnap
Dynamo Uralochka (orosz)-CN St. Andreu (spanyol), 11:00
Ekipe Orizzonte (olasz)-BVSC-Zugló, 13:00

A csoportok első két helyezettjei jutnak a legjobb nyolc közé.

 



34th LEN European Water Polo Championships

Spain - Croatia

2020. jan. 24. 17:30

34th LEN European Water Polo Championships

Montenegro - Hungary

2020. jan. 24. 19:00

34th LEN European Water Polo Championships

Hungary - Netherlands

2020. jan. 25. 17:30

34th LEN European Water Polo Championships

Spain - Russia

2020. jan. 25. 19:00

E.ON Férfi OB I

FTC Telekom - Szolnoki Dózsa

2020. febr. 29. 15:30

EB 2020: HUN-ESP 10-11 - 2020.01.23. (Fotók: Derencsényi István)
EB 2020: HUN-RUS 14-10- 2020.01.22. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok