Férfi BL: nagy feladat előtt a Szolnok, folytatná sorozatát az FTC és az OSC

2019. november 08. 09:00

Zsivko Gocics csapata a 2018-as BL-győztes görög Olympiakoszt fogadja pénteken 19 órától! Szombaton Varga Zsolt címvédő együttese Tbilisziben játszik, míg a szintén százszázalékos Vad Lajos-alakulat a CN Marseille-t látja vendégül.

Fotó: Szolnoki Dózsa

Férfi Bajnokok Ligája, főtábla 
4. FORDULÓ - a magyar klubok beharangozói a csapatnévre kattintva a hivatalos oldalukon találhatóak
A-csoport - november 8., péntek
Spandau 04 (német)-Jadran Herceg Novi (montenegrói), 19:00
Jadran Split (horvát)-Jug Dubrovnik (horvát), 19:00
Szolnoki Dózsa-Olympiakosz (görög), 19:00 - tv: Sport2
Sintez Kazany (orosz)-CNA Barceloneta (spanyol), 20:00
 
Az állás: 1. Jug 9, 2. Olympiakosz 9, 3. Barceloneta 6, 4. Szolnok 6, 5. Kazany 3, 6. Spandau 1, 7. Jadran Split 1, 8. Hercegnovi 0

B-csoport - november 9., szombat
Waspo Hannover (német)-Pro Recco (olasz), 19:00
CN Terrassa (spanyol)-Mladost Zagreb (horvát), 19:00
A-Híd-OSC-Újbuda-Marseille (francia), 20:30 - tv: Digi Sport2
Dinamo Tbiliszi (grúz)-FTC-Telekom Waterpolo, 18:30

 
Az állás: 1. OSC 9, 2. FTC 9, 3. Recco 7, 4. Mladost 4, 5. Marseille 3, 6. Terrassa 3, 7. Hannover 0, 8. Tbiliszi 0

További program
5. FORDULÓ
A-csoport - november 19.
Olympiakosz (görög)-Spandau 04 (német)
Jug Dubrovnik (horvát)-Sintez Kazany (orosz)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-CNA Barceloneta (spanyol)
Szolnoki Dózsa-Jadran Split (horvát)
B-csoport - november 20.
Mladost Zagreb (horvát)-Waspo Hannover (német)
Marseille (francia)-Dinamo Tbiliszi (grúz)
Pro Recco (olasz)-FTC-Telekom Waterpolo
CN Terrassa (spanyol)-A-Híd-OSC-Újbuda

6. FORDULÓ
A-csoport - december 3.
Sintez Kazany (orosz)-Spandau 04 (német)
CNA Barceloneta (spanyol)-Olympiakosz (görög)
Jadran Split (horvát)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Jug Dubrovnik (horvát)-Szolnoki Dózsa
B-csoport - december 4.
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Waspo Hannover (német)
FTC-Telekom Waterpolo-Mladost Zagreb (horvát)
A-Híd-OSC-Újbuda-Pro Recco (olasz)
Marseille (francia)-CN Terrassa (spanyol)

7. FORDULÓ
A-csoport - december 9.
Olympiakosz (görög)-Jug Dubrovnik (horvát)
B-csoport - december 9.
Mladost Zagreb (horvát)-Marseille (francia)
A-csoport - december 13.
Spandau 04 (német)-Szolnoki Dózsa
Jadran Split (horvát)-CNA Barceloneta (spanyol)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Sintez Kazany (orosz)
B-csoport - december 14.
Waspo Hannover (német)-CN Terrassa (spanyol)
A-Híd-OSC-Újbuda-FTC-Telekom Waterpolo
Pro Recco (olasz)-Dinamo Tbiliszi (grúz)

8. FORDULÓ
A-csoport - február 4.
Szolnoki Dózsa-Spandau 04 (német)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jadran Split (horvát)
Sintez Kazany (orosz)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Jug Dubrovnik (horvát)-Olympiakosz (görög)
B-csoport - február 5.
CN Terrassa (spanyol)-Waspo Hannover (német)
FTC-Telekom Waterpolo-A-Híd-OSC-Újbuda
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Pro Recco (olasz)
Marseille (francia)-Mladost Zagreb (horvát)

9. FORDULÓ
A-csoport - február 21.
Spandau 04 (német)-Sintez Kazany (orosz)
Olympiakosz (görög)-CNA Barceloneta (spanyol)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Jadran Split (horvát)
Szolnoki Dózsa-Jug Dubrovnik (horvát)
B-csoport - február 22.
Waspo Hannover (német)-Dinamo Tbiliszi (grúz)
Mladost Zagreb (horvát)-FTC-Telekom Waterpolo
Pro Recco (olasz)-A-Híd-OSC-Újbuda
CN Terrassa (spanyol)-Marseille (francia)

10. FORDULÓ
A-csoport - március 3.
Spandau 04 (német)-Olympiakosz (görög)
Sintez Kazany (orosz)-Jug Dubrovnik (horvát)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Jadran Split (horvát)-Szolnoki Dózsa
B-csoport - március 4.
Waspo Hannover (német)-Mladost Zagreb (horvát)
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Marseille (francia)
FTC-Telekom Waterpolo-Pro Recco (olasz)
A-Híd-OSC-Újbuda-CN Terrassa (spanyol)

11. FORDULÓ
A-csoport - április 10.
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Spandau 04 (német)
Jug Dubrovnik (horvát)-Jadran Split (horvát)
Olympiakosz (görög)-Szolnoki Dózsa
CNA Barceloneta (spanyol)-Sintez Kazany (orosz)
B-csoport - április 11.
Pro Recco (olasz)-Waspo Hannover (német)
Mladost Zagreb (horvát)-CN Terrassa (spanyol)
Marseille (francia)-A-Híd-OSC-Újbuda
FTC-Telekom Waterpolo-Dinamo Tbiliszi (grúz)

12. FORDULÓ
A-csoport - április 21.
Spandau 04 (német)-Jug Dubrovnik (horvát)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Olympiakosz (görög)
Jadran Split (horvát)-Sintez Kazany (orosz)
Szolnoki Dózsa-CNA Barceloneta (spanyol)
B-csoport - április 22.
Waspo Hannover (német)-Marseille (francia)
Pro Recco (olasz)-Mladost Zagreb (horvát)
A-Híd-OSC-Újbuda-Dinamo Tbiliszi (grúz)
CN Terrassa (spanyol)-FTC-Telekom Waterpolo

13. FORDULÓ
A-csoport - május 8.

Spandau 04 (német)-Jadran Split (horvát)
Szolnoki Dózsa-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jug Dubrovnik (horvát)
Sintez Kazany (orosz)-Olympiakosz (görög)
B-csoport - május 9.
Waspo Hannover (német)-A-Híd-OSC-Újbuda
CN Terrassa (spanyol)-Pro Recco (olasz)
Marseille (francia)-FTC-Telekom Waterpolo
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Mladost Zagreb (horvát)

14. FORDULÓ
A-csoport - október 8.
CNA Barceloneta (spanyol)-Spandau 04 (német)
Sintez Kazany (orosz)-Szolnoki Dózsa
Olympiakosz (görög)-Jadran Split (horvát)
Jug Dubrovnik (horvát)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
B-csoport - október 9.
Waspo Hannover (német)-FTC-Telekom Waterpolo
Dinamo Tbiliszi (grúz)-CN Terrassa (spanyol)
Mladost Zagreb (horvát)-A-Híd-OSC-Újbuda
Pro Recco (olasz)-Marseille (francia)
 



Női OB I

UVSE - BVSC-Zugló Diapolo

2019. nov. 09. 15:30

Női OB I

FTC Telekom - UVSE

2019. nov. 14. 19:00

E.ON Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - FTC Telekom

2019. nov. 16. 17:15

Női OB I

FTC Telekom - BVSC-Zugló Diapolo

2019. nov. 23. 13:15

E.ON Férfi OB I

PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC-Miskol

2019. dec. 01. 16:30

FTC-érkezés - 2019.11.03. (Fotók: Derencsényi István)
Eger-Strasbourg férfi EK, 2019.10.30. (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok