E.ON Férfi OB I, BENU Férfi Magyar Kupa: elkészítették a sorsolást

2019. augusztus 12. 12:10

A Magyar Vízilabda Szövetség székházában ma délben elkészítették az élvonalbeli férfibajnokság csoportbeosztásait - a csapatokat az előző bajnokság végeredménye alapján, párosával sorolták be a csoportokba. Kisorsolták a BENU Férfi Magyar Kupa csoportjait is.

Fotó: Oláh Andrea/MVLSZ

E.ON FÉRFI OB I OSZTÁLYÚ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 2019–2020
A-csoport:
1. FTC
2. Szolnok
3. Miskolc
4. Debrecen
5. Pécs
6. Tatabánya
7. UVSE
8. Szeged

B-csoport:

1. OSC
2. Eger
3. BVSC
4. Honvéd
5. Szentes
6. AVUS
7. Kaposvár
8. Vasas
 
A bajnokság szeptember 4-én kezdődik.

Az alapszakasz tervezett menetrendje

1. forduló
A-csoport
Szeged-FTC
Pécs-Szolnok
Tatabánya-Miskolc
UVSE-DVSE
B-csoport
Vasas-OSC
Szentes-Eger
AVUS-BVSC
Kaposvár-Honvéd

2. forduló
A-csoport
FTC-UVSE
Szolnok-Szeged
Miskolc-Pécs
DVSE-Tatabánya
B-csoport
OSC-Kaposvár
Eger-Vasas
BVSC-Szentes
Honvéd-AVUS

3. forduló
A-csoport
FTC-Tatabánya
Szolnok-UVSE
Miskolc-Szeged
DVSE-Pécs
B-csoport
OSC-AVUS
Eger-Kaposvár
BVSC-Vasas
Honvéd-Szentes

4. forduló
A-csoport
Pécs-FTC
Tatabánya-Szolnok
UVSE-Miskolc
Szeged-DVSE
B-csoport
Szentes-OSC
AVUS-Eger
Kaposvár-BVSC
Vasas-Honvéd

5. forduló
A-csoport
DVSE-FTC
Miskolc-Szolnok
Szeged-Pécs
UVSE-Tatabánya
B-csoport
Honvéd-OSC
BVSC-Eger
Vasas-Szentes
Kaposvár-AVUS

6. forduló
A-csoport
FTC-Miskolc
Szolnok-DVSE
Pécs-UVSE
Tatabánya-Szeged
B-csoport
OSC-BVSC
Eger-Honvéd
Szentes-Kaposvár
AVUS-Vasas

7. forduló
A-csoport
Szolnok-FTC
Miskolc-DVSE
Tatabánya-Pécs
UVSE-Szeged
B-csoport
Eger-OSC
BVSC-Honvéd
AVUS-Szentes
Kaposvár-Vasas
 
8. forduló
A-csoport

FTC-Szeged
Szolnok-Pécs
Miskolc-Tatabánya
DVSE-UVSE
B-csoport
OSC-Vasas
Eger-Szentes
BVSC-AVUS
Honvéd-Kaposvár
 
9. forduló
A-csoport

UVSE-FTC
Szeged-Szolnok
Pécs-Miskolc
Tatabánya-DVSE
B-csoport
Kaposvár-OSC
Vasas-Eger
Szentes-BVSC
AVUS-Honvéd
 
10. forduló
A-csoport
Tatabánya-FTC
UVSE-Szolnok
Szeged-Miskolc
Pécs-DVSE
B-csoport
AVUS-OSC
Kaposvár-Eger
Vasas-BVSC
Szentes-Honvéd
 
11. forduló
A-csoport

FTC-Pécs
Szolnok-Tatabánya
Miskolc-UVSE
DVSE-Szeged
B-csoport
OSC-Szentes
Eger-AVUS
BVSC-Kaposvár
Honvéd-Vasas
 
12. forduló
A-csoport

FTC-DVSE
Szolnok-Miskolc
Pécs-Szeged
Tatabánya-UVSE
B-csoport
OSC-Honvéd
Eger-BVSC
Szentes-Vasas
AVUS-Kaposvár
 
13. forduló
A-csoport
Miskolc-FTC
DVSE-Szolnok
UVSE-Pécs
Szeged-Tatabánya
B-csoport
BVSC-OSC
Honvéd-Eger
Kaposvár-Szentes
Vasas-AVUS
 
14. forduló
A-csoport
FTC-Szolnok
DVSE-Miskolc
Pécs-Tatabánya
Szeged-UVSE
B-csoport
OSC-Eger
Honvéd-BVSC
Szentes-AVUS
Vasas-Kaposvár

BENU Férfi Magyar Kupa 2019-2020
 
A-csoport
Szentes (rendező)
UVSE
BVSC
Szombathely
 
B-csoport
Pécs (rendező)
Debrecen
Nagykanizsa
Tatabánya
 
C-csoport
Kaposvár (rendező)
Honvéd
Szeged
Vasas
 
A csoportmérkőzéseket szeptember 1-jén és 2-án rendezik, a csoportokból egy-egy csapat jut a következő körbe - a negyeddöntőben (október 25-26.), csatlakozik az öt kiemelt csapat (FTC, OSC, Szolnok, Eger, Miskolc).



All Star WaterPolo Festival

Millenium Masters - Russia Masters

2019. aug. 30. 20:00

MVLSZ oklevélátadó ünnepség és konferencia, 2019.08.07.
18. FINA VILÁGBAJNOKSÁG, CRO-HUN - 2019.07.27. (FOTÓK: DERENCSÉNYI ISTVÁN)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok