Eltiltások, piros lapok
Érvényben lévő, közreműködői, játékjog felfüggesztések, eltiltások
Név
egyesület
Ig.szám
Elt. kezdete
M/L
Bajnokság
Indok
 Sztrapek Előd
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ019455A16 2022-08-08 2022-08-22 2/0 Fiú Ifjúsági Magyar Kupa brutalitás
M/L: meccs/letöltött


Piros lapok
Név
egyesület
Elt. kezdete
m
Bajnokság
  Czirok Csaba
Szentesi Vízilabda Klub
2022-06-11 1 Gyermek IV. Országos play-off
 
Szentesi Vízilabda Klub
2022-06-11 1 Gyermek IV. Országos play-off
  Vörös Tamás
Pécsi Egyetemi Atlétikai Club
2022-06-11 1 Férfi OB II
  Ludányi Kadosa
Kanizsa Vízilabda Kft.
2022-06-01 1 Osztályozó
  Mihók Attila
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2022-05-29 1 Női OB I/B
  Muri Nándor
Nyíregyházi Vízisport Egyesület
2022-05-29 1 Északkeleti Baby I. Bajnokság
  Károlyi Szabolcs
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2022-05-22 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Simonka Ferenc
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
2022-05-22 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Gátas Miklós
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
2022-05-15 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  El Ghor Marcell
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2022-05-15 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Krizsán András
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2022-05-15 1 DVL Gyermek IV. Bajnokság
  Angyal Szilárd
Váci Vízilabda Sport Egyesület
2022-05-15 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Merész András
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2022-05-14 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
  Csabai Zoltán
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2022-05-14 1 Délkeleti Gyermek III. Bajnokság
  Irmes Ferenc
OSC Vízilabda Sport Kft.
2022-05-14 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
  Pintér Bonita Dominika
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
2022-05-13 1 BENU Leány ifjúsági Országos
  Rottler Antal
POLO Sport Club
2022-05-13 1 BENU Leány ifjúsági Országos
 
POLO Sport Club
2022-05-13 1 BENU Leány ifjúsági Országos
  Matusch Márk
POLO Sport Club
2022-05-11 1 Női OB I/B
  Vigh Tamás
Váci Vízilabda Sport Egyesület
2022-05-08 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
  Kikindai Ambrus
Oázis Sport Club
2022-05-08 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Krizsán Attila
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2022-05-08 1 DVL Gyermek III. Bajnokság
  Busa Máté
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2022-05-07 1 Délkeleti Ifjúsági Bajnokság
  Csigó Tibor
MAFC
2022-05-07 1 Férfi OB II
  Molnos Norbert Tamás
Oázis Sport Club
2022-05-07 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
  Madaras Norbert
FTC Waterpolo Kft.
2022-05-06 1 E.ON Férfi OB I
  Surányi László
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
2022-05-04 1 E.ON Férfi OB I
  Kelemen István
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
2022-04-24 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Martyin Dávid Roland
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2022-04-30 1 DVL Gyermek I. Bajnokság
  Pálffy Márton
Vasas Sport Club
2022-04-30 1 Budapesti Serdülő Bajnokság (200
  Pataki Gergely
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
2022-04-30 1 Férfi OB I/B
  Ágner Zoltán
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2022-04-30 1 DVL Gyermek I. Bajnokság
 
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2022-04-30 1 DVL Gyermek I. Bajnokság
  Sztrapek Előd
Kaposvári Vízilabda Klub
2022-04-27 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Matajsz Márk
Szentesi Vízilabda Klub
2022-04-24 1 BENU Leány Gyermek Országos
  Kardos Márton
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2022-04-24 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Petrák Kevin
KSI SE
2022-04-24 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Pop Zoltán Hunor
Vasas Sport Club
2022-04-23 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
  Ludányi Kadosa
Kanizsa Vízilabda Kft.
2022-04-23 1 Férfi OB I/B
  Benczúr Márton
UVSE Vízilabda Kft.
2022-04-14 1 E.ON Női OB I.
  Ifj. Kovács Róbert
Vasas Sport Club
2022-04-10 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Dobos András
Sportliget Sport Egyesület
2022-04-03 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 
Sportliget Sport Egyesület
2022-04-03 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Kvasz János Zsolt
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2022-04-03 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Dobos András
Sportliget Sport Egyesület
2022-04-03 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 
Sportliget Sport Egyesület
2022-04-03 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Hargitai Attila
Győri Vízisport Egyesület
2022-04-03 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Kerekes Csongor
Balaton Vízilabda Klub
2022-03-27 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  TÖRÖK Viktor
Pécsi Vízilabda Kft
2022-03-26 1 E.ON Férfi OB I
 
Pécsi Vízilabda Kft
2022-03-26 1 E.ON Férfi OB I
  Horváth Dániel
Kaposvári Vízilabda Klub
2022-03-26 1 DVL Gyermek III. Bajnokság
  Kirner Áron
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
2022-03-26 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
  BALÁZS Bence
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2022-03-26 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
 
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2022-03-26 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
  Homonnai Dániel
Vasas Sport Club
2022-03-20 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Kovács Cs. Róbert
Vasas Sport Club
2022-03-20 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Hajmási András
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
2022-03-20 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Hangay Zoltán
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2022-03-19 1 E.ON Férfi OB I
  Uliganyec Szergej
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2022-03-19 1 E.ON Férfi OB I
 
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2022-03-19 1 E.ON Férfi OB I
  Leszkoven Ádám
DVSE Kft.
2022-03-19 1 Férfi OB II
  Szilvási Attila
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2022-03-19 1 Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
  Vörös Viktor
Szentesi Vízilabda Klub
2022-03-12 1 E.ON Férfi OB I
 
Szentesi Vízilabda Klub
2022-03-12 1 E.ON Férfi OB I
  Molnár Levente
Szegedi Vizipóló Suli
2022-03-06 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Brávik Henrietta
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2022-03-06 1 BENU Leány Gyermek Országos
  Krizsán András
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2022-02-27 1 DVL Gyermek IV. Bajnokság
  Bozi Áron
KSI SE
2022-02-26 1 BENU Leány Gyermek II.
  Dr. Nádor Zsombor
KSI SE
2022-02-26 1 BENU Leány Gyermek II.
  Pálffy Márton
Vasas Sport Club
2022-02-26 1 Budapesti Serdülő Bajnokság (200
  Csabai Zoltán
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2022-02-26 1 Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
  Polh András
Kaposvári Vízilabda Klub
2022-02-23 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  SZILVASÁN Bence
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2022-02-20 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Lehmann István
Szegedi Vizipóló Suli
2022-02-20 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Merész András
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2022-02-16 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Tóth Deme Miklós
Oázis Sport Club
2022-02-13 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
  Dobos András
Sportliget Sport Egyesület
2022-02-13 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  DOROGI Balázs
YBL Water Polo Club Egyesület
2022-02-12 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
  Kerekes Csongor
Balaton Vízilabda Klub
2022-02-12 1 DVL Serdülő Bajnokság
  Beszédes Csaba
Neptun Vízilabda Sport Club
2022-02-12 1 Férfi OB I/B
 
Neptun Vízilabda Sport Club
2022-02-12 1 Férfi OB I/B
  Csabai Zoltán
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2021-11-07 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
 
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2021-11-07 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Rozgonyi Gábor
Kecskeméti Vízilabda Egyesület
2022-02-05 1 Férfi OB II
  HÓCZÉ Zoltán
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2022-01-30 1 Budapesti Téli Kupa
  NAGY Péter
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület
2022-01-30 1 Budapesti Téli Kupa
  Matajsz Márk
Szentesi Vízilabda Klub
2022-01-29 1 E.ON Női OB I.
  Zácsik Tamás
Oázis Sport Club
2022-01-29 1 Budapesti Téli Kupa
  Szivós Márton
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2022-01-22 1 E.ON Férfi OB I
  Simonka Ferenc
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
2021-12-19 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
 
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
2021-12-19 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Barát Ferenc
Pécsi Vízilabda Kft
2021-12-18 1 E.ON Férfi OB I
 
Pécsi Vízilabda Kft
2021-12-18 1 E.ON Férfi OB I
  Kozák László
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2021-12-11 1 Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
  Kerekes Csongor
Balaton Vízilabda Klub
2021-12-11 1 DVL Ifjúsági Bajnokság
 
Balaton Vízilabda Klub
2021-12-11 1 DVL Ifjúsági Bajnokság
  Molnár Péter
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
2021-12-05 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  SZÉP Brigitta
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-11-27 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
 
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-11-27 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
  Menczinger Melinda
POLO Sport Club
2021-11-27 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
  Szűcs Milán
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
2021-11-27 1 DVL Ifjúsági Bajnokság
  Csatári Zoltán
Neptun Vízilabda Sport Club
2021-11-27 1 Férfi OB I/B
 
Neptun Vízilabda Sport Club
2021-11-27 1 Férfi OB I/B
  Tusa Márk
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
2021-11-14 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Kardos Sándor
DVSE Kft.
2021-11-24 1 E.ON Férfi OB I
 
DVSE Kft.
2021-11-24 1 E.ON Férfi OB I
  Vargáné Gazdag Erika
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
2021-11-21 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Fehér László
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2021-11-21 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Kádár Kálmán
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2021-11-21 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Arató Zoltán
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-11-21 1 DVL Baby II. Bajnokság
  Kiss Csongor
Polo Academy Sport Club
2021-11-14 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Tusa Márk
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
2021-11-14 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Szabó Gábor
Oázis Sport Club
2021-11-13 1 Férfi OB I/B
  Kalanovics Balázs
Semmelweis Egyetem Sport Klub
2021-11-13 1 Férfi OB II
  Rüll Csaba
Egri Vízilabda Klub
2021-11-13 1 BENU Leány Gyermek II.
  Józsa Tibor
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
2021-11-13 1 Férfi OB I/B
  Paján Viktor Bátor
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-11-07 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Ludányi Kadosa
Kanizsa Vízilabda Kft.
2021-11-06 1 Férfi OB I/B
  Ihász Patrik
Vasas Sport Club
2021-11-06 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
  Szegedi Róbert
OSC Vízilabda Sport Kft.
2021-11-06 1 Férfi OB I/B
  Ludányi Kadosa
Kanizsa Vízilabda Kft.
2021-11-06 1 Férfi OB I/B
  Somogyi Balázs
Szentesi Vízilabda Klub
2021-10-31 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Póka Sándor
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
2021-10-31 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Sztrapek Előd
Kaposvári Vízilabda Klub
2021-10-31 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Mátyás Zoltán
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2021-10-30 1 E.ON Férfi OB I
  Mohi Zoltán
Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft.
2021-10-30 1 Férfi OB I/B
  Dr. SIKE József
Egri Vízilabda Kft.
2021-10-22 1 E.ON Női OB I.
  Bárd András
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2021-10-17 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Péter Imre
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
2021-10-17 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Simon László
Egri Vízmű Sport Club
2021-10-16 1 Férfi OB II
  Pecz Gábor
BVSC- Zugló
2021-10-16 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
  Tóth Zoltán László
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-10-09 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
  Regős Áron
Kanizsa Vízilabda Kft.
2021-10-09 1 Férfi OB I/B
  Regős Áron
Kanizsa Vízilabda Kft.
2021-10-09 1 Férfi OB I/B
  Irmes Máté (labdabedobó)
Oázis Sport Club
2021-10-03 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Tóth Kálmán
Egri Vízilabda Klub
2021-10-03 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Páll Bence
Szegedi Vizipóló Suli
2021-10-03 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
  Szabó Tamás
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
2021-10-02 1 Férfi OB I/B
  Vigh Tamás
Váci Vízilabda Sport Egyesület
2021-09-26 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
  Berta József
Kaposvári Vízilabda Klub
2021-09-26 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Juhász Zsolt
Szegedi Vizipóló Suli
2021-09-26 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
  Tóth Péter
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club
2021-09-25 1 Férfi OB I/B
  Berényi Áron
Oázis Sport Club
2021-09-19 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
  Várhelyi Zoltán
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC)
2021-09-18 1 Férfi OB II
  Várhelyi Zoltán
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC)
2021-09-18 1 Férfi OB II
  Popovics Miklós
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2021-09-18 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
 
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2021-09-18 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
  Horváth Tamás
Szentesi Vízilabda Klub
2021-09-15 1 E.ON Férfi OB I
 
Szentesi Vízilabda Klub
2021-09-15 1 E.ON Férfi OB I
  FÁBIÁN Gergely
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-09-05 1 Budapesti Gyermek IV. Kupa
  Ludányi Kadosa
Kanizsa Vízilabda Kft.
2021-06-12 1 Osztályozó
  Bajin Miroslav
DVSE Kft.
2021-06-12 1 Osztályozó
 
DVSE Kft.
2021-06-12 1 Osztályozó
  Szilvasán Bence Pál
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2021-06-06 1 Fiú Serdülő
  Bihácsi Balázs
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
2021-06-06 1 Fiú Serdülő
  Balázs Bence
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-06-05 1 Budapesti gyermek III.
 
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-06-05 1 Budapesti gyermek III.
  Regős Ádám
BVSC- Zugló
2021-05-30 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Slobodan Nikic
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-05-30 1 Fiú Ifjúsági
  DOBOS András
Sportliget Sport Egyesület
2021-05-16 1 Fiú Serdülő
  Németh Zsolt
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2021-05-23 1 Fiú Serdülő
  Busa Máté
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2021-05-23 1 Fiú Ifjúsági
  Hajnal László Miklós
Vasas Sport Club
2021-05-22 1 Budapesti ifjúsági fiú
  Mészáros Balázs
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
2021-05-19 1 Fiú Serdülő
  Kardos Istvám
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
2021-05-19 1 Fiú Serdülő
  Németh Csaba
RETR-O-SC Sport Egyesület
2021-05-16 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  BLUM Dániel
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-05-15 1 Budapesti serdülő fiú
  Kuna Péter
Vasas Sport Club
2021-05-14 1 Fiú Gyermek
  KÓSZ Zoltán
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-05-13 1 E.ON Férfi OB I
  Nyéki Balázs
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-05-09 1 Fiú Ifjúsági
  Balázs Miklós
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-05-09 1 Fiú Gyermek
  Czirok Csaba
Szentesi Vízilabda Klub
2021-05-09 1 Délkeleti gyermek IV.
  Kemény Kristóf
BVSC- Zugló
2021-05-05 1 E.ON Férfi OB I
 
BVSC- Zugló
2021-05-05 1 E.ON Férfi OB I
  Maróti Ákos
POLO Sport Club
2021-05-05 1 Fiú Gyermek
 
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-05-02 1 Dunántúli Gyermek IV.
  Krizsán András
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-05-02 1 Dunántúli Gyermek IV.
  NAGY Attila
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC)
2021-05-02 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Horváth Tamás
Szentesi Vízilabda Klub
2021-05-02 1 Fiú Ifjúsági
  Szilvasán Bence Pál
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2021-05-02 1 Fiú Serdülő
  Neubrandt Bence
OSC Vízilabda Sportegyesület
2021-05-02 1 Fiú Ifjúsági
  Homolya István
BVSC- Zugló
2021-04-25 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Lancsár Károly ifj
Ozorai-Faterpóló Vízilabda Sportegyesület
2021-04-25 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Ábel Zoltán
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2021-04-24 1 Budapesti gyermek III.
  Ábel Zoltán
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2021-04-24 1 Budapesti gyermek III.
  Petrovics Mátyás
BVSC- Zugló
2021-04-21 1 E.ON Női OB I
  Dávid Zoltán
KSI SE
2021-04-18 1 Fiú Gyermek
  Karácsonyi Vazul (labdabedobó)
Semmelweis Egyetem Sport Klub
2021-04-11 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Tóth Kálmán
Egri Vízilabda Klub
2021-04-11 1 Fiú Ifjúsági
 
Egri Vízilabda Klub
2021-04-11 1 Fiú Ifjúsági
  Dubinák Péter
Győri Vízisport Egyesület
2021-04-11 1 Fiú Ifjúsági
  Csányi Márk
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2021-04-11 1 Fiú Gyermek
  Kirner Áron
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
2021-04-10 1 Férfi OB II
  Bajin Miroslav
DVSE Kft.
2021-04-07 1 E.ON Férfi OB I
 
DVSE Kft.
2021-04-07 1 E.ON Férfi OB I
  Horváth Dániel
KSI Sportszervező Kft.
2021-04-07 1 E.ON Férfi OB I
  Török Viktor
Pécsi Vízilabda Kft
2021-04-07 1 E.ON Férfi OB I
 
Pécsi Vízilabda Kft
2021-04-07 1 E.ON Férfi OB I
  Bisztritsányi Dávid
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2021-03-28 1 Fiú Gyermek
  Csutorás Barna
Oázis Sport Club
2021-03-21 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Pettendi Dávid
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
2021-03-21 1 Fiú Ifjúsági
  Kozák László
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2021-03-21 1 Leány Serdülő
  Pálffy Márton
Vasas Sport Club
2021-03-21 1 Budapest gyermek I.
  Popovics Miklós
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2021-03-17 1 E.ON Férfi OB I
 
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2021-03-17 1 E.ON Férfi OB I
  Pellei Csaba
Szentesi Vízilabda Klub
2021-03-10 1 E.ON Férfi OB I
  Nyéki Balázs
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-03-07 1 Fiú Ifjúsági
  Csáki Orsolya
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
2021-02-28 1 Leány Serdülő
  Szabó Bence
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2021-02-28 1 Fiú Gyermek
 
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2021-02-28 1 Fiú Gyermek
  Kovács István
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2021-02-27 1 Férfi OB II
 
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2021-02-27 1 Férfi OB II
  Győri Krisztián
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2021-02-21 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  BESENYEI Attila
Kölyökpóló Suli Egyesület
2021-02-21 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Hangay Zoltán
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2021-02-21 1 Fiú Serdülő
 
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2021-02-21 1 Fiú Serdülő
  Gerendás György
FTC Waterpolo Kft.
2021-02-20 1 E.ON Női OB I
  Jancsecz Zsolt
Neptun Vízilabda Sport Club
2021-02-20 1 Férfi OB I/B
 
Neptun Vízilabda Sport Club
2021-02-20 1 Férfi OB I/B
  Tóth Krisztián Géza
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC)
2021-02-14 1 Budapesti Gyarmati Dezső
  Dr. Szilágyi Kristóf
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2021-02-14 1 Fiú Serdülő
  Tóth Deme Miklós
III. kerületi Torna és Vívó Egylet
2021-02-12 1 E.ON Női OB I
  Gátas Miklós
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
2021-02-07 1 Fiú Serdülő
  WAGNER Viktor
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-02-06 1 Budapesti serdülő fiú
 
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2021-02-06 1 Budapesti serdülő fiú
  Nagy Sándor
BVSC- Zugló
2021-01-31 1 Fiú Gyermek
  Nagy Sándor
BVSC- Zugló
2021-01-31 1 Fiú Gyermek
  Nagy Sándor
BVSC- Zugló
2021-01-31 1 Fiú Gyermek
  Maróti Ákos
POLO Sport Club
2021-01-31 1 Fiú Serdülő
  ZÁM Attila
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
2021-01-31 1 Fiú Gyermek
 
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
2021-01-31 1 Fiú Gyermek
  BUSA Máté
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2021-01-24 1 Fiú Ifjúsági
  Dobos András
Sportliget Sport Egyesület
2021-01-17 1 Fiú Serdülő
  Barcsa Dániel
KSI SE
2020-12-19 1 Budapesti gyermek II.
  Kelemen Attila
Egri Vízilabda Klub
2020-12-16 1 Fiú Ifjúsági
  Simonka Ferenc
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
2020-12-13 1 Fiú Gyermek
  Hargiatai Attila
Győri Vízisport Egyesület
2020-12-13 1 Fiú Gyermek
  Kiss Csaba
Szegedi Vizipóló Suli
2020-12-13 1 Fiú Gyermek
  Veres Zoltán
YBL Water Polo Club Egyesület
2020-12-12 1 Fiú Serdülő
  Görög Imre
Kölyökpóló Suli Egyesület
2020-12-12 1 Délkeleti serdülő
  Harangi Ábel Márk
OSC Vízilabda Sportegyesület
2020-12-06 1 Fiú Gyermek
  Trombitás Bálint
MAFC
2020-12-05 1 Férfi OB II
  Kardos Sándor
DVSE Kft.
2020-12-05 1 E.ON Férfi OB I
 
DVSE Kft.
2020-12-05 1 E.ON Férfi OB I
  Török Viktor
Pécsi Vízilabda Kft
2020-12-05 1 E.ON Férfi OB I
 
Pécsi Vízilabda Kft
2020-12-05 1 E.ON Férfi OB I
  Zivko Gocic
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2020-11-28 1 E.ON Férfi OB I
  Molnár Ákos
Neptun Vízilabda Sport Club
2020-11-21 1 Férfi OB I/B
  Kun György
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2020-11-21 1 Budapesti gyermek II.
  Frey Máté
Oázis Sport Club
2020-11-15 1 Fiú Serdülő
  Czigány Károly
BVSC- Zugló
2020-11-15 1 Leány Gyermek
  Beszédes Csaba
Neptun Vízilabda Sport Club
2020-11-14 1 Férfi OB I/B
 
Neptun Vízilabda Sport Club
2020-11-14 1 Férfi OB I/B
  ROZGONYI Gábor
Kecskeméti Vízilabda Egyesület
2020-11-14 1 Férfi OB II
 
Kecskeméti Vízilabda Egyesület
2020-11-14 1 Férfi OB II
  Zsemján Attila
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
2020-11-14 1 Észak-keleti ifjúsági
  Gátas Miklós
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
2020-11-08 1 Fiú Serdülő
  Bicskei Péter
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
2020-11-08 1 Leány Ifjúsági
 
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
2020-11-08 1 Leány Ifjúsági
  Nagy Ambrus Milán
Oázis Sport Club
2020-11-07 1 Férfi OB I/B
  Szabó Gábor
Oázis Sport Club
2020-11-07 1 Férfi OB I/B
  Dolnay Botond
Oázis Sport Club
2020-11-07 1 Férfi OB I/B
  Varga Tamás
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
2020-11-07 1 E.ON Női OB I
  Kántor Gábor
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Kerekes Csongor
Balaton Vízilabda Klub
2020-10-31 1 Dunántúli Serdülő
  Szabó Bence
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
 
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Ágner Zoltán
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Ágner Zoltán
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2020-10-31 1 Fiú Ifjúsági
  Kis István
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2020-10-30 1 E.ON Férfi OB I
  Balázs Miklós
OSC Vízilabda Sportegyesület
2020-10-24 1 Budapesti serdülő fiú
 
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2020-10-17 1 Budapesti gyermek III.
  Vörös Tamás
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2020-10-18 1 Fiú Gyermek
  Gyenese Ágnes
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2020-10-18 1 Dunántúli Baby II.
  Beluch Dániel
Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző Kör ( ESMTK )
2020-10-17 1 Férfi OB II
  Szilágyi Péter
Egri Vízilabda Kft.
2020-10-17 1 E.ON Női OB I
 
Egri Vízilabda Kft.
2020-10-17 1 E.ON Női OB I
  Batki Bence
Egri Vízilabda Kft.
2020-10-17 1 E.ON Férfi OB I
 
Egri Vízilabda Kft.
2020-10-17 1 E.ON Férfi OB I
  Szabó Gábor
Oázis Sport Club
2020-10-10 1 Férfi OB I/B
  Tomozi Bálint
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club
2020-10-10 1 Férfi OB I/B
  Molnár Damján
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
2020-10-10 1 Dunántúli Gyermek III.
  Kun György
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2020-10-10 1 Budapesti gyermek II.
  Tusa Márk
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
2020-10-04 1 Fiú Gyermek
  Gergely Bence
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2020-10-04 1 Fiú Ifjúsági
 
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2020-10-04 1 Fiú Ifjúsági
  Maróti Ákos
POLO Sport Club
2020-10-04 1 Fiú Ifjúsági
  Rakonjac Zlatko
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2020-10-04 1 Fiú Serdülő
  Ludányi Kadosa
Kanizsa Vízilabda Kft.
2020-10-03 1 Férfi OB I/B
  Hangay Zoltán
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2020-09-27 1 BENU Férfi Magyar Kupa
  Katona Norbert
FTC Waterpolo Kft.
2020-09-27 1 BENU Férfi Magyar Kupa
 
FTC Waterpolo Kft.
2020-09-27 1 BENU Férfi Magyar Kupa
  Matusch Márk
POLO Sport Club
2020-09-20 1 Leány Gyermek
  Matusch Márk
POLO Sport Club
2020-08-28 1 Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
  Schmidt Tamás
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2020-08-09 1 Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
 
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2020-08-09 1 Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
  Horváth Dániel
KSI SE
2020-08-05 1 Lemhényi Ifjúsági Kupa
 
KSI SE
2020-08-05 1 Lemhényi Ifjúsági Kupa
  Kemény Kristóf
BVSC- Zugló
2020-08-02 1 BENU Férfi Magyar Kupa
 
BVSC- Zugló
2020-08-02 1 BENU Férfi Magyar Kupa
  Fülöp Tibor
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2020-08-02 1 Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa


Letöltött eltiltások
Név
egyesület
Ig.szám
Elt. kezd/vége
M/L
Bajnokság
Indok