Eltiltások, piros lapok
Érvényben lévő, közreműködői, játékjog felfüggesztések, eltiltások
Név
egyesület
Ig.szám
Elt. kezdete
M/L
Bajnokság
Indok
 Bánhidy Attila
Egri Vízmű Sport Club
MVLSZ006904A16 2019-03-30 2019-04-06 1/0 Férfi OB I/B Piros lap
 Beliczay Bendegúz
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ013955A16 2019-03-02 2019-03-16 2/1 Férfi OB I/B Brutalitás
 Cseh Balázs
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
MVLSZ026433A16 2019-02-23 2019-03-09 2/1 Budapesti Gyermek 2006 Brutalitás
 Dala Döme
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ010812A16 2019-05-12 2019-05-26 2/1 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Gorda Barnabás
Kópé Úszó, -Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ022234A16 2019-04-13 2019-04-27 2/1 Budapesti Gyermek 2007 Feljelentés
 Gulyás Márton
Oázis Sport Club
MVLSZ013833A16 2019-05-09 2019-05-23 2/1 Budapesti Ifjúsági Brutalitás
 Gundl Dávid
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ005164A16 2018-05-12 2018-10-06 4/2 Férfi OB II 2. brutalitás
 Józsa Tibor
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ002697A16 2019-05-11 2019-05-25 2/0 Férfi OB I/B Brutalitás
 Karika Kristóf
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
MVLSZ001625A16 2019-05-11 2019-05-25 2/1 Férfi OB I/B Brutalitás
 Kisbalázs M. Döme
Vidám Vízilovak Club SE
MVLSZ001476A16 2019-03-10 2019-03-24 2/1 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Kollarics Gábor
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ012848A16 2019-05-11 2019-05-18 1/0 Férfi OB I/B Piros lap
 Kovács Cs. Tamás
Eszterházy Károly Egyetem - Diák és Szabadidősport Club
MVLSZ009714A16 2019-05-09 -/1 Férfi OB I/B Feljelentés
 Macsi Patrik
DVSE Kft.
MVLSZ008254A16 2018-05-12 2018-10-06 2/1 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Mezővári Magor
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ015735A16 2018-05-27 2018-10-14 2/0 BENU Fiú Serdülő Feljelentés
 Módy Tóbiás dr
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
MVLSZ009349A16 2019-05-04 2019-05-18 2/1 Férfi OB II Brutalitás
 Móga Szilárd
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ020518A16 2019-04-14 2019-04-28 2/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Molnár Gergely
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ010800A16 2019-05-11 2019-05-18 1/0 Férfi OB I/B Piros lap
 Radócz Zoltán
Válogatottak
MVLSZ001031A09 2019-03-30 2019-04-06 1/0 Férfi OB I/B Piros lap
 Radócz Zoltán
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ32698A18 2019-03-30 2019-04-06 1/0 Férfi OB I/B Piros lap
 Roczanov Dávid
Balaton Vízilabda Klub
MVLSZ006403A16 2018-05-26 2018-09-22 4/2 Férfi OB II Feljelentés
 Samu Roland
POLO Sport Club
MVLSZ022601A16 2019-03-02 2019-03-16 2/1 Budapesti Gyermek 2006 Brutalitás
 Samu Roland
POLO Sport Club
MVLSZ022601A16 2019-03-10 2019-03-24 2/0 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Sipos Dávid
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ018699A16 2018-05-20 2018-09-15 2/1 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
 Somorjai Péter
DVSE Kft.
MVLSZ009361A16 2019-04-13 -/4 Férfi OB I/B Feljelentés
 Tóth Ádám
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ014545A16 2019-02-10 2019-02-24 2/1 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Ürögi Bese
Vidám Vízilovak Club SE
MVLSZ009100A16 2019-05-04 0000-00-00 -/0 Férfi OB II Feljelentés
 Varga Levente
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ015657A16 2018-04-29 2018-09-16 3/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Varga Dénes
FTC Waterpolo Kft.
MVLSZ003229A16 2019-04-27 -/2 E.ON Férfi OB I fegyelmi eljárás
 Virt Sámuel
Vasas Sport Club
MVLSZ013234A16 2018-05-20 2018-09-30 3/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
M/L: meccs/letöltött


Piros lapok
Név
egyesület
Elt. kezdete
m
Bajnokság
  Major Zoltán
Sportliget Sport Egyesület
2019-05-19 1 Budapesti Felnőtt
  Regős Áron
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2019-05-19 1 BENU Fiú Gyermek
  Kovács Krisztián
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2019-05-19 1 BENU Fiú Gyermek
  Póka Sándor
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
2019-05-19 1 BENU Fiú Serdülő
  Gyöngyösi Zsolt
DVSE Kft.
2019-05-18 1 E.ON Férfi OB I
  Bajin Miroslav
DVSE Kft.
2019-05-18 1 E.ON Férfi OB I
 
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
2019-05-12 1 BENU Fiú Serdülő
 
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
2019-05-12 1 BENU Fiú Serdülő
  Gátas Ferenc Zéta
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
2019-05-12 1 BENU Fiú Serdülő
  Élő Gábor, dr.
BVSC- Zugló
2019-05-10 1 Budapesti Felnőtt
 
OSC Vízilabda Sportegyesület
2019-05-05 1 Női OB I/B
  Schmidt Tamás
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2019-05-05 1 BENU Leány Serdülő
 
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2019-05-05 1 BENU Fiú Serdülő
 
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2019-05-05 1 BENU Fiú Serdülő
  Mátyás Zoltán
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
2019-05-05 1 BENU Fiú Serdülő
  Dr.Steinmetz Barnabás
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2019-05-04 1 E.ON Férfi OB I
  MARNITZ Márk
KSI SE
2019-05-04 1 Budapesti Gyermek 2004
  Zalánki Gergő
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2019-05-01 1 E.ON Férfi OB I
  Hangay Zoltán
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2019-05-01 1 E.ON Férfi OB I
 
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
2019-04-27 1 Budapesti Gyermek 2005
  Deme Péter
RETR-O-SC Közhasznú Egyesület
2019-04-28 1 Budapesti Felnőtt
  Molnár Péter
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
2019-04-28 1 BENU Fiú Serdülő
  Petrovai Márton
Egri Vízilabda Kft.
2019-04-17 1 E.ON Férfi OB I
  Pék Gyula
Oázis Sport Club
2019-04-14 1 Budapesti Felnőtt
  Simon Róbert Csaba
Győri Vízisport Egyesület
2019-04-13 1 DVL Serdülő
  Pulay Gábor
Egri Vízmű Sport Club
2019-04-13 1 Férfi OB II
  Tóth Deme Miklós
YBL Water Polo Club Egyesület
2019-04-07 1 Budapesti Felnőtt
  Szőcs Gábor
YBL Water Polo Club Egyesület
2019-04-07 1 Budapesti Felnőtt
  Börcsök Milán
Szegedi Vizipóló Suli
2019-04-07 1 BENU Fiú Ifjúsági
  Kántor Gábor
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
2019-04-06 1 ÉK Serdülő
  Zácsik Tamás
Oázis Sport Club
2019-03-31 1 Budapesti Felnőtt
  Birkás János
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2019-03-31 1 Budapesti Felnőtt
  Bánhidy Attila
Eszterházy Károly Egyetem - Diák és Szabadidősport Club
2019-03-30 1 Férfi OB I/B
 
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
2019-03-30 1 DVL Gyermek III.
 
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2019-03-30 1 DK Gyermek III.
  Bene Péter
Mozduljunk Együtt Sport Egyesület
2019-03-24 1 Budapesti Felnőtt
  Rüll Csaba
Egri Vízilabda Klub
2019-03-24 1 BENU Leány Serdülő
  Horváth János
KSI SE
2019-03-24 1 BENU Fiú Ifjúsági
 
Kaposvári Vízilabda Klub
2019-03-24 1 BENU Fiú Serdülő
  Homonnai Dániel
Oázis Sport Club
2019-03-24 1 BENU Fiú Serdülő
  Németh Zsolt
Kópé Úszó, -Vízilabda Sport Egyesület
2019-03-23 1 Budapesti Gyermek 2006
  Balázs Bence
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2019-03-23 1 Budapesti Gyermek 2006
  Barna Tamás
Szegedi Vizipóló Suli
2019-03-10 1 BENU Fiú Gyermek
  Nyéki Balázs
FTC Waterpolo Kft.
2019-03-09 1 E.ON Férfi OB I
  Katona Norbert
FTC Waterpolo Kft.
2019-03-09 1 E.ON Férfi OB I
  Gergely Bence
DVSE Kft.
2019-03-09 1 Férfi OB I/B
  SZŰCS Levente
BVSC- Zugló
2019-03-09 1 E.ON Férfi OB I
  DEME Péter
RETR-O-SC Közhasznú Egyesület
2019-03-09 1 Budapesti Felnőtt
  Hangay Zoltán
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2019-03-06 1 E.ON Férfi OB I
  SZABÓ Bence
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2019-03-03 1 BENU Fiú Ifjúsági
 
Neptun Vízilabda Sport Club
2019-03-02 1 Férfi OB I/B
  Dávid Zoltán
KSI SE
2019-03-02 1 Budapesti Gyermek 2004
  Gyenes István
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
2019-02-24 1 BENU Fiú Serdülő
 
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2019-02-24 1 DK Gyermek III.
 
Clubul Sportiv Crisul Oradea
2019-02-23 1 DK Gyermek I.
  Tóth Péter
Eszterházy Károly Egyetem - Diák és Szabadidősport Club
2019-02-23 1 Férfi OB I/B
  Pázmányi Gábor
MAFC
2019-02-23 1 Férfi OB I/B
  Melkuhn Tibor
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
2019-02-23 1 Férfi OB I/B
  Török Viktor
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2019-02-17 1 BENU Fiú Gyermek
  Beszédes Csaba
Neptun Vízilabda Sport Club
2019-02-16 1 Férfi OB I/B
  Méhész László
Zempléni Vízilabda Klub
2019-02-16 1 ÉK Serdülő
 
Szentesi Vízilabda Klub
2019-02-10 1 BENU Leány Serdülő
  Matusch Márk
POLO Sport Club
2019-02-10 1 BENU Leány Gyermek
  Kubicza Ádám
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2019-02-09 1 Férfi OB I/B
  Mátyás Zoltán
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
2019-02-03 1 BENU Fiú Serdülő
 
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2019-02-03 1 BENU Fiú Serdülő
  Fülöp Bence
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2019-02-02 1 E.ON Férfi OB I
  Molnár Péter
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
2019-02-02 1 DK Ifjúsági
  Póka Sándor
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
2019-01-27 1 BENU Fiú Gyermek
  Tamás Gergely László
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2019-01-27 1 BENU Fiú Gyermek
  Kardos Sándor
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2019-01-20 1 BENU Fiú Gyermek
 
OSC Vízilabda Sportegyesület
2019-01-20 1 BENU Fiú Gyermek
 
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2019-01-12 1 Budapesti Leány 2005 Bajnokság
 
Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub
2018-12-09 1 Budapesti Felnőtt
  Gruber Laura
BVSC- Zugló
2018-12-09 1 BENU Leány Serdülő
  Petőváry Zsolt
Kópé Úszó, -Vízilabda Sport Egyesület
2018-12-08 1 DK Gyermek I.
  Csányi Róbert
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2018-12-08 1 Férfi OB II
  Kovács István
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
2018-12-08 1 Férfi OB II
  Takács Balázs
MAFC
2018-12-02 1 Budapesti Felnőtt
  Schmidt Tamás
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2018-12-02 1 BENU Leány Serdülő
 
Szentesi Vízilabda Klub
2018-12-02 1 DK Gyermek IV.
 
Pécsi Vízilabda Kft
2018-12-01 1 E.ON Férfi OB I
 
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2018-11-25 1 E.ON Férfi OB I
  Máté Patrik
Velence Plus Kft
2018-11-24 1 DVL Serdülő
  Vargáné Gazdag Erika
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2018-11-24 1 Budapesti Gyermek 2006
  Bencze András
YBL Water Polo Club Egyesület
2018-11-24 1 Budapesti Gyermek 2006
 
OSC Vízilabda Sportegyesület
2018-11-11 1 BENU Leány Gyermek
  BUSA Máté
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2018-11-18 1 BENU Fiú Ifjúsági
 
Egri Vízilabda Klub
2018-11-18 1 BENU Leány Serdülő
  KEREKES Csongor
Balaton Vízilabda Klub
2018-11-17 1 DVL Gyermek I.
  Lehmann István
Szegedi Vizipóló Suli
2018-11-11 1 BENU Fiú Gyermek
  Pálffy Márton
Vasas Sport Club
2018-11-11 1 BENU Fiú Serdülő
 
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
2018-11-11 1 BENU Leány Gyermek
 
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
2018-11-10 1 Budapesti Ifjúsági
  Kirner Áron
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
2018-11-10 1 Budapesti Ifjúsági
  Török Viktor
Pécsi Vízilabda Kft
2018-11-07 1 E.ON Férfi OB I
  Merész András
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2018-11-07 1 E.ON Férfi OB I
  Major Péter
Sportliget Sport Egyesület
2018-11-03 1 DVL Serdülő
  Major Péter
Sportliget Sport Egyesület
2018-11-03 1 DVL Serdülő
 
Kaposvári Vízilabda Klub
2018-10-28 1 BENU Fiú Ifjúsági
  Németh Balázs
Torna és Vívó Egylet
2018-10-20 1 DVL Gyermek III.
  SZILVASÁN Bence
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
2018-10-20 1 Budapesti Gyermek 2005
  Maróti Ákos
POLO Sport Club
2018-10-13 1 Budapesti Gyermek 2006
  Gálóczi Péter Ákos
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
2018-10-14 1 BENU Fiú Serdülő
 
OSC Vízilabda Sportegyesület
2018-10-14 1 BENU Fiú Serdülő
  Maróti Ákos
POLO Sport Club
2018-10-13 1 Budapesti Gyermek 2006
 
POLO Sport Club
2018-10-13 1 Budapesti Gyermek 2006
  Szabó Bence
DVSE Kft.
2018-10-13 1 Férfi OB I/B
 
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2018-10-07 1 BENU Leány Ifjúsági
 
MAFC
2018-10-06 1 Férfi OB II
 
MAFC
2018-10-06 1 Férfi OB II
 
MAFC
2018-10-06 1 Férfi OB II
 
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
2018-09-30 1 BENU Fiú Serdülő
  FÁBIÁN Gergely
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
2018-09-29 1 Budapesti Gyermek 2006
  Besenyei Attila
Vidám Vízilovak Club SE
2018-09-23 1 BENU Fiú Serdülő
  Török Viktor
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2018-09-16 1 BENU Fiú Ifjúsági
  Surányi László
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2018-09-14 1 BENU Fiú Serdülő


Letöltött eltiltások
Név
egyesület
Ig.szám
Elt. kezd/vége
M/L
Bajnokság
Indok
 Ábrahám István
Oázis Sport Club
MVLSZ004036A16 2018-12-02 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
 Albert Barnabás
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ007253A16 2018-12-08 2019-02-01 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
 Antal Áron
Oázis Sport Club
MVLSZ021318A16 2019-05-05 2019-05-19 2/2 Budapesti Gyermek 2006 Feljelentés
 Árvai Erik
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ015372A16 2019-02-17 2019-03-03 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Aubéli Bendegúz
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ013187A16 2019-02-10 2019-02-24 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Bálizs Csongor
Vidám Vízilovak Club SE
MVLSZ010041A16 2018-05-05 2/2 Férfi OB II Feljelentés
 Banicevic Bojan
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ32624A18 2019-02-23 2019-03-09 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Baranyai Ákos
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ011077A16 2019-04-11 2019-04-25 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Bede Marcell
KSI SE
MVLSZ014037A16 2019-02-03 2019-02-17 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Békési Ákos
MAFC
MVLSZ001952A16 2019-02-23 2019-03-02 1/1 Férfi OB I/B
 Bera Pál Dávid
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ023246A16 2019-04-14 2019-04-21 1/1 BENU Fiú Gyermek
 Berki Richárd
Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT
MVLSZ007486A16 2018-10-27 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Berta József
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ004293A16 2018-05-19 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Berta József
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ004293A16 2019-03-23 2019-03-30 1/1 E.ON Férfi OB I
 Binder Szabolcs
Váci Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ007938A16 2018-06-09 2/2 Férfi OB II Feljelentés
 Bodoróczki Tamás
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ013176A16 2019-04-11 2019-04-25 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Bögre Zsolt
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ011851A16 2019-03-23 2019-04-06 2/2 Férfi OB II Feljelentés
 Börcsök Milán
Szegedi Vizipóló Suli
MVLSZ011436A16 2019-04-07 2019-04-14 1/1 BENU Fiú Ifjúsági
 Böröczky Bence
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ012660A16 2018-12-07 2019-01-07 2/2 Férfi OB I/B
 Bukta Szilárd
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ015218A16 2019-02-03 2019-02-17 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Csányi Róbert
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ005676A16 2019-03-30 2019-04-06 1/1 Férfi OB II
 Csernus Zoltán, dr.
Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub
MVLSZ004086A16 2019-03-30 2019-04-13 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Csoma Kristóf
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
MVLSZ023181A16 2019-02-03 2019-02-17 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Czigány Ábel András
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
MVLSZ014023A16 2018-11-10 1/1 Budapesti Ifjúsági Feljelentés
 Dávid Zsombor
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ000301A16 2019-04-24 2019-05-01 1/1 Férfi OB I/B
 Dienes Imre Balázs
DVSE Kft.
MVLSZ012074A16 2018-05-27 3/3 Férfi OB I/B Brutalitás
 Élő Gábor, dr.
BVSC- Zugló
MVLSZ006901A16 2019-05-10 2019-05-17 1/1 Budapesti Felnőtt
 Forisek Gergely
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ014723A16 2018-05-27 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Fózer Noel
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ013869A16 2018-05-20 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Gaál Tamás
KSI SE
MVLSZ023350A16 2019-02-16 2019-03-02 2/2 Budapesti Gyermek 2004 Brutalitás
 Galambos Gergely
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ011079A16 2019-03-03 2019-03-17 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Galler Csaba János
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ010907A16 2018-05-27 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Gátas Ferenc Zéta
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ016173A16 2019-05-12 2019-05-19 1/1 BENU Fiú Serdülő
 Gergely Márton
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
MVLSZ020632A16 2019-03-17 2019-03-31 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 György Ádám Bálint
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ014670A16 2019-02-24 2019-03-10 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Hajdu Attila
Vasas Sport Club
MVLSZ010571A16 2018-10-10 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Hajdú Balázs
BVSC- Zugló
MVLSZ016186A16 2018-12-16 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Hajzer Dániel Zoltán
Vasas Sport Club
MVLSZ015456A16 2019-05-04 2019-05-18 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Hartman József
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
MVLSZ003915A16 2018-09-29 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Hegedűs Gerda
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ020619A16 2018-10-14 2/2 BENU Leány Serdülő Brutalitás
 Helembai Gábor dr.
MAFC
MVLSZ003532A16 2018-05-19 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Hertzka Dominik
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ013194A16 2019-03-10 2019-03-24 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Hevesi Dominik
KSI Vízilabda Club Kft.
MVLSZ010851A16 2019-03-09 2019-03-23 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Hoppál Gergely
TVSE Vízilabda Kft.
MVLSZ000693A16 2019-03-23 2019-04-06 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Hosnyánszky Norbert
Egri Vízilabda Kft.
MVLSZ005886A16 2018-11-27 2/2 E.ON Férfi OB I
 Irmes Pál
Aligátor Vízilabda Kft.
MVLSZ007718A16 2018-10-28 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Juhász Márton
Vasas Sport Club
MVLSZ014699A16 2019-04-28 2019-05-12 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Kalácska Barnabás
Oázis Sport Club
MVLSZ012383A16 2019-03-31 2019-04-14 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
 Kátai-Benedek Máté Imre
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ011552A16 2019-01-21 2019-02-03 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Kertész Bence
Soproni Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ017979A16 2018-11-18 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Keszthelyi Balázs dr
Neptun Vízilabda Sport Club
MVLSZ007739A16 2019-02-16 2019-02-23 1/1 Férfi OB I/B
 Kevi Bendegúz Tamás
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
MVLSZ013340A16 2018-11-18 1/1 BENU Fiú Serdülő
 Kincses Péter
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ007636A16 2019-02-09 2019-02-23 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Kis Ferenc Ágoston
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ018423A16 2019-05-05 2019-05-19 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Kubicza Ádám
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ010118A16 2019-02-09 1/1 Férfi OB I/B
 Kuron Attila
Vidám Vízilovak Club SE
MVLSZ003867A16 2018-12-02 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
 Lipták Milán
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
MVLSZ015158A16 2019-03-23 2019-04-06 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Lövey Félix
Oázis Sport Club
MVLSZ024136A16 2018-05-20 5/5 BENU Fiú Serdülő
 Lukács Ábel Benedek
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ008654A16 2019-03-16 2019-03-30 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Majnik Márk
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ012418A16 2019-03-24 2019-04-07 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Maschefszky Etele
Vasas Sport Club
MVLSZ012387A16 2018-05-20 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Mező Bence
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ013226A16 2019-04-07 2019-04-21 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Mezővári Magor
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ015735A16 2019-02-03 2019-02-17 2/2 BENU Fiú Serdülő Feljelentés
 Mezővári Magor
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ015735A16 2019-03-22 2019-04-05 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Mocsári Máté
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ005496A16 2019-01-27 2019-02-10 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Murphy Ádám
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ020859A16 2018-12-02 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Nemanja Ubovic
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ029627A17 2019-02-23 2019-03-09 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Németh Botond
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ010056A16 2018-12-14 0000-00-00 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Pál-Szabó Norbert
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ016275A16 2018-12-02 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Pálvölgyi Kristóf
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ023312A16 2018-09-23 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Pellei Kristóf
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ009244A16 2018-10-28 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Péri Bence Péter
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
MVLSZ018198A16 2019-04-14 2019-04-28 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Petik Hunor Attila
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ014247A16 2019-01-21 2019-02-03 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Petrák Kevin
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ008114A16 2019-01-26 2019-02-10 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Román Lázár Gergő
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ020418A16 2019-04-28 2019-05-12 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Rónai Ákos
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ026237A16 2019-04-14 2019-04-28 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Rózsa Bence
DVSE Kft.
MVLSZ008231A16 2019-05-04 2019-05-18 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Sármezei Zoltán
Neptun Vízilabda Sport Club
MVLSZ001891A16 2019-02-16 2019-03-02 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Schatz László Ádám
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ017276A16 2019-03-02 2019-03-16 2/2 Budapesti Gyermek 2006 Brutalitás
 Sömjén Dominik
KSI SE
MVLSZ014839A16 2018-12-02 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Szabó Bálint Tamás
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ012734A16 2018-05-27 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Szalay Előd Olivér
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
MVLSZ018182A16 2018-11-18 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Szász Bálint
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ013521A16 2019-04-14 2019-04-28 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Székely Balázs József
Mozduljunk Együtt Sport Egyesület
MVLSZ32838A18 2018-11-25 1/1 Budapesti Felnőtt
 Sziklai Tamás
Sportliget Sport Egyesület
MVLSZ003463A16 2018-06-09 2/2 Budapesti Felnőtt Feljelentés
 Szilágyi Márk
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ011006A16 2019-03-23 2019-04-06 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Szivós Márton
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ007039A16 2018-11-07 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Takács Balázs
MAFC
MVLSZ001673A12 2018-12-02 1/1 Budapesti Felnőtt
 Takács Gellért
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ008879A16 2018-11-24 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Telegdy András
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ006316A13 2019-05-04 2019-05-18 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Tolnai Milán
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ019838A16 2019-01-28 2019-02-10 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Tóth János
Semmelweis Egyetem Vízilabda Klub Sportegyesület
MVLSZ008981A16 2018-10-28 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
 Tóth Bence
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ012401A16 2018-10-28 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Tóth Bence
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ012401A16 2019-02-09 2019-02-23 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Tóth József László
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ013491A16 2019-03-09 2019-03-23 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Tovaj Gergely
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ012681A16 2019-02-16 2019-03-02 2/2 Budapesti Gyermek 2004 Brutalitás
 Tovaj Gergely
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ012681A16 2019-03-31 2019-04-07 1/1 BENU Fiú Gyermek
 Turnai András Levente
Pécsi Vízilabda Kft
MVLSZ009968A16 2018-11-17 1/1 Férfi OB I/B
 Ürögi Bese
Vidám Vízilovak Club SE
MVLSZ009100A16 2019-03-09 2019-03-23 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Vámosi Bertold
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ012727A16 2018-04-15 2018-09-23 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Varga Ákos
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ010053A16 2018-10-28 2/2 BENU Fiú Ifjúsági
 Varga Bence Bendegúz
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ017362A16 2019-05-05 2019-05-19 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Veress Botond
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
MVLSZ015660A16 2019-02-03 2019-02-17 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Vindisch Ferenc
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ003487A16 2018-11-07 1/1 E.ON Férfi OB I
 Virányi Levente Mór
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ023297A16 2019-03-22 2019-04-05 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
 Vlachopoulos Angelos
Egri Vízilabda Kft.
MVLSZ029631A17 2019-04-17 1/1 E.ON Férfi OB I Feljelentés
 Vozár Bálint István
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ018990A16 2019-02-03 2019-02-17 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Zalánki Gergő
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ005623A16 2019-05-01 2019-05-08 1/1 E.ON Férfi OB I
 Zatykó Levente
Szegedi Vizipóló Suli
MVLSZ011453A16 2019-03-24 2019-04-07 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Zentai Tamás
Neptun Vízilabda Sport Club
MVLSZ005891A16 2019-04-28 2019-05-12 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás