Eltiltások, piros lapok
Érvényben lévő, közreműködői, játékjog felfüggesztések, eltiltások
Név
egyesület
Ig.szám
Elt. kezdete
M/L
Bajnokság
Indok
 Aglan Marzouk Omar
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ019268A16 2016-02-27 2016-04-16 3/1 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
 Bacut Cristian
Clubul Sportiv Crisul Oradea
MVLSZ023413A15 2016-04-30 2/0 Férfi OB II Feljelentés
 Bakó Csaba
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ001946A15 2015-05-23 2015-09-19 2/1 Férfi OB I/B Brutalitás
 Barak Ernő Richárd
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ008687A15 2013-12-03 3/0 Komjádi Kupa 2015 Brutalitás
 Baross Gábor
Semmelweis Egyetem Vízilabda Klub
MVLSZ003334A15 2015-11-29 2016-03-20 2/0 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
 Basa András
Oázis Sport Club
MVLSZ024036A15 2016-05-14 3/0 Diapolo Serdülő Brutalitás
 Berkó Zoltán
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ009695A15 2015-11-15 2015-12-13 3/0 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Berta József
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ004293A15 2016-02-13 2016-02-20 2/0 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Biros Samu
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ016311A16 2016-08-27 3/2 Halassy Kupa 2004 Brutalitás
 Bódis István Máté
Oázis Sport Nonprofit Kft
MVLSZ023266A15 2016-02-19 2016-03-11 1/0 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
 Bodrogi Attila
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ012558A13 2014-05-17 -/2 Férfi OB II Feljelentés
 Bogyay Botond
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ012460A15 2016-02-07 2016-04-03 3/1 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Csicsáky Vincze
Győri Vízisport Egyesület
MVLSZ007723A15 2016-03-14 2016-04-03 3/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Csizmazia Gábor
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ000895A15 2016-02-13 2016-02-28 2/0 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
 Csordás Sebastian
Alfa Sport Club Egyesület
MVLSZ000675A16 2016-12-10 -/0 Férfi OB I/B Feljelentés
 Csurgó Balázs
Kölyökpóló Suli Egyesület
MVLSZ014462A15 2016-05-22 3/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Dankuli Péter
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ005917A16 2015-11-07 2015-11-21 2/0 Férfi OB I/B Feljelentés
 Dávid Zoltán Péter
UVSE Vízilabda Kft.
MVLSZ003107A15 2016-01-30 2016-02-17 2/0 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Decker Ádám
Egri Vízilabda Kft.
MVLSZ000302A15 2016-03-05 2016-03-14 2/0 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Dobay Péter
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ003111A16 2016-02-27 2016-03-19 2/0 Férfi OB I/B Brutalitás
 Dögei Dániel
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ008401A15 2016-02-14 2016-03-14 3/0 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Farkas Tibor Bence
Hírös Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ010189A15 2014-05-25 2015-09-27 3/0 Fiú Serdülő Brutalitás
 Fáy Róza
Hírös Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ012657A16 2015-10-04 2015-11-08 3/0 Leány Gyermek Brutalitás
 Fekete Dávid
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
MVLSZ021680A15 2016-05-28 3/0 Diapolo Serdülő Brutalitás
 Földesi András
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ001197A15 2015-11-28 2016-02-13 2/0 Férfi OB II Brutalitás
 Gál Csaba Máté
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ019168A15 2015-12-05 2016-02-06 3/0 BVLSZ Gyermek 2002 Brutalitás
 Goldschmied Attila
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ011865A15 2016-02-14 2016-03-14 3/0 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Gosztonyi Levente
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ006211A15 2015-06-27 2015-09-26 2/1 Férfi OB I/B Brutalitás
 Görbics Márton
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ006936A14 2014-05-10 2/1 Férfi OB I/B Brutalitás
 Gundl Dávid
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ005164A12 2013-05-19 2016-10-22 3/0 Férfi OB I/B Brutalitás
 György Dávid
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ005829A16 2016-10-22 -/0 E.ON Férfi OB I Feljelentés
 Hegyi Ádám Benedek
Vasas Sport Club
MVLSZ010951A15 2016-05-22 3/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Helembai Gábor, dr.
MAFC
MVLSZ003532A15 2015-11-27 2016-02-20 4/0 Férfi OB I/B Feljelentés
 Hoppál Gergely
TVSE Vízilabda Kft.
MVLSZ000693A15 2016-02-19 2016-03-05 2/0 E.ON Férfi OB I Feljelentés
 Ihárosi Dániel
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ014671A15 2016-01-23 3/0 Vízvári Kupa 2016 Brutalitás
 Kapus Ádám
Balaton Vízilabda Klub
MVLSZ013262A15 2016-02-13 2016-03-12 3/0 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
 Kardos Benedek
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ009034A15 2014-02-08 3/2 Lemhényi Kupa 2016 Brutalitás
 Karika Kristóf
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület
MVLSZ001625A16 2015-05-24 -/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Feljelentés
 Katona Gábor
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ011411A15 2016-03-11 2016-03-22 3/0 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Kele Nikolett
BVSC- Zugló
MVLSZ007621A16 2015-05-09 2015-10-03 2/1 Női OB I Brutalitás
 Kele Nikolett
BVSC- Zugló
MVLSZ007621A16 2015-05-09 2015-10-03 2/1 Női OB I Brutalitás
 Keresztúri Márton
UVSE Vízilabda Kft.
MVLSZ006506A15 2016-02-21 2016-03-12 2/0 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Kis Ferenc Ágoston
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ018423A16 2016-08-27 3/2 Halassy Kupa 2004 Brutalitás
 Kókai Tibor
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ009500A16 2016-03-14 2016-04-10 3/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Kókai Tibor
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ009500A16 2016-11-03 3/1 Komjádi Kupa 2016 Brutalitás
 Konczi Márton
Semmelweis Egyetem Vízilabda Klub
MVLSZ005815A15 2014-05-19 3/0 Feljelentés
 Korbuly Márton
MAFC
MVLSZ007730A15 2015-11-05 2015-11-14 2/0 Férfi OB I/B Brutalitás
 Korózs Benjámin
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ009905A15 2016-05-27 2016-10-16 3/2 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
 Kósa Edina
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ015802A16 2015-05-16 3/0 Leány Gyermek Brutalitás
 Kovács Dávid
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ009324A15 2014-02-15 3/1 Vízvári Kupa 2015 Brutalitás
 Kovács Péter
BVSC- Zugló
MVLSZ004682A15 2016-02-27 2016-03-05 2/0 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Kovács Dávid
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ009324A15 2016-06-09 3/1 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Kovács Cs. Tamás
Eszterházy Károly FSC
MVLSZ009714A15 2016-04-16 2016-04-30 2/0 Férfi OB I/B Feljelentés
 Krasznai Rudolf
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ007113A15 2015-09-19 2015-10-03 2/0 Férfi OB I/B Brutalitás
 Kunac Aljosa
Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT
MVLSZ011215A15 2015-11-22 2015-12-08 2/0 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Kunac Aljosa
Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT
MVLSZ011215A15 2015-11-22 2015-12-08 2/0 BENU Férfi MK Brutalitás
 László Kristóf
BVSC- Zugló
MVLSZ012010A16 2015-09-05 2015-10-04 3/0 Fiú Gyermek Brutalitás
 László Máté
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ008316A15 2016-02-14 2016-03-20 4/0 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 László Bence
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ018089A15 2016-05-15 3/2 Fiú Serdülő Brutalitás
 Lengyel Anett
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
MVLSZ001145A15 2016-11-05 2016-11-12 2/0 Női OB I Brutalitás
 Lengyel Anett
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
MVLSZ001145A15 2016-11-05 2016-11-12 2/0 BENU Női MK Brutalitás
 Lévai Balázs Márk
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ014704A15 2016-02-07 2016-03-14 3/0 Fiú Gyermek Brutalitás
 Lukács Ábel Benedek
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ008654A15 2016-02-28 2016-03-14 2/0 Fiú Ifjúsági Feljelentés
 Makra Zsolt
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ002720A15 2016-06-04 2016-09-24 2/1 Férfi OB I/B Brutalitás
 Mészáros Erik
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ010263A15 2015-05-24 3/2 Lemhényi Kupa 2015 Brutalitás
 Mészáros Erik
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ010263A15 2016-11-03 3/0 Komjádi Kupa 2016 Brutalitás
 Mihailo Parezanovic
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ020408A15 2016-02-13 2016-02-20 2/0 E.ON Férfi OB I Feljelentés
 Mihályi András
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ011222A15 2016-05-08 2016-05-22 2/0 Fiú Serdülő Feljelentés
 Mogyorósi Szilárd
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
MVLSZ012352A15 2015-11-15 2015-11-22 2/0 Fiú Serdülő Feljelentés
 Molnár Ákos
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ011937A15 2016-05-22 2016-09-25 5/3 BENU Fiú Ifjúsági 2. Brutalitás
 Molnár Erik
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ017437A15 2016-11-20 3/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Monostori Döme
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ009326A15 2016-04-03 2016-04-20 3/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Mózes Márk Géza
Miskolc Városi Sportiskola Nonprofit Kft.
MVLSZ012503A12 2013-04-07 3/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Nagy Róbert
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
MVLSZ000818A13 2014-06-14 2/0 Férfi OB II Brutalitás
 Nagy Gergő Márk
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ010215A16 2016-02-28 2016-03-20 3/0 Fiú Serdülő Brutalitás
 Németh Levente
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ011634A15 2016-01-23 3/0 Vízvári Kupa 2016 Brutalitás
 Németh Botond
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ010056A15 2016-01-23 0000-00-00 3/0 Vízvári Kupa 2016 Brutalitás
 Németh Zalán
Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub
MVLSZ005143A15 2016-02-13 0000-00-00 2/0 Férfi OB II Brutalitás
 Örményi Márton András
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ015959A15 2015-12-06 2016-02-21 3/0 Fiú Gyermek Brutalitás
 Paján Viktor
OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület
MVLSZ000734A15 2015-10-25 2015-11-15 2/0 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
 Pámer Norbert
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ007647A15 2015-06-07 3/0 Lemhényi Kupa 2015 Brutalitás
 Péter Szabolcs
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ023726A15 2015-12-13 2016-02-21 3/0 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Pintér Ákos
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ008050A15 2016-12-07 3/1 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Pintér Ákos
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ008050A15 2016-12-07 3/1 Komjádi Kupa 2016 Brutalitás
 Plesztovits István
1427 Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ000258A15 2015-11-15 2016-12-31 2/0 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
 Podlovics Anna
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ015160A15 2015-12-05 2015-12-17 2/0 Leány Serdülő Feljelentés
 Polcsik Máté
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ010162A15 2016-10-30 2016-11-20 3/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Pónya Márk
Komplex Póló Suli Sport Egyesület
MVLSZ005850A15 2016-02-19 2016-02-28 2/0 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
 Pulay Mátyás
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ012796A15 2015-11-08 2015-12-06 3/0 Fiú Serdülő Brutalitás
 Rácz Benedek
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ012942A16 2015-10-22 2016-02-28 3/0 Fiú Serdülő Brutalitás
 Radics Márko
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
MVLSZ010672A15 2015-12-13 2016-02-28 3/0 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Roach Aidan
FTC Waterpolo Kft.
MVLSZ017411A15 2015-05-12 2015-09-26 2/0 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Roczanov Dávid
Pápai Sportegyesület
MVLSZ006403A15 2015-11-28 2016-04-02 4/2 Férfi OB II Feljelentés
 Rohály Dániel
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ010122A16 2016-05-14 3/0 Diapolo Serdülő Brutalitás
 Sántavy Máté
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ001789A15 2016-11-23 3/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás fegyelmitől
 Sasvári Dávid
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ011800A15 2015-12-06 2016-02-21 3/0 Fiú Gyermek Brutalitás
 Schillinger Áron
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
MVLSZ011118A13 2013-05-29 3/2 Fiú Serdülő Brutalitás
 Seman Lukas
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ012200A15 2016-04-23 2016-09-24 3/0 BENU Férfi MK Brutalitás
 Simon Gábor
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ001458A15 2013-11-30 2015-10-10 3/2 Férfi OB II Feljelentés
 Skinti Marcell
Kölyökpóló Suli Egyesület
MVLSZ011717A15 2015-04-07 2015-09-01 3/2 Fiú Serdülő Brutalitás
 Sommer Péter
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ013944A15 2016-09-18 2016-10-09 2/0 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
 Somogyi István
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ008964A15 2015-11-18 3/0 Komjádi Kupa 2015 Brutalitás
 Soós Rajmund
Váci Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ014844A15 2016-10-16 0000-00-00 3/0 BENU Fiú Serdülő Feljelentés
 Stojanovic Luka
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ020562A15 2014-12-01 3/1 Komjádi Kupa 2015 Brutalitás
 Stojanovic Luka
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ020562A15 2016-06-11 2/0 Férfi OB II Brutalitás
 Szabó Bence
BVSC- Zugló
MVLSZ008707A15 2016-02-27 2016-03-19 2/0 Férfi OB I/B Brutalitás
 Szabó II. Bence
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ012014A15 2016-06-12 3/0 BVLSZ Gyermek 2002 Brutalitás
 Szalai Péter Miklós
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ015313A16 2016-05-14 3/2 BVLSZ Gyermek 2004 Brutalitás
 Szalay Előd
Vidám Vízilovak Vízilabda Club SE
MVLSZ018182A16 2015-09-12 2015-12-19 3/0 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
 Szegedi Ferenc
RETR-O-SC Közhasznú Egyesület
MVLSZ005898A15 2015-11-15 2015-11-29 2/0 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
 Szepesi Bence
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ001571A15 2015-12-12 2016-02-27 2/0 Férfi OB I/B Brutalitás
 Szilágyi Zsolt
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ005347A15 2016-05-29 2/1 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
 Szolnoki Ruben
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ017648A15 2016-05-14 3/0 Diapolo Serdülő Brutalitás
 Takács Kristóf
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ008694A15 2015-10-17 2015-11-07 2/0 Férfi OB I/B Brutalitás
 Tamás Dávid
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
MVLSZ005837A14 2014-06-07 3/0 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Tóth Levente
MAFC
MVLSZ008183A15 2015-09-26 2015-10-17 2/0 Férfi OB I/B Brutalitás
 Tóth Péter
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ012086A15 2016-03-11 2016-03-22 3/0 Fiú Gyermek Brutalitás
 Tóth Gyula
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ011163A16 2016-03-14 2016-04-10 3/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Tóth-Korsós Balázs
Alfa Sport Club Egyesület
MVLSZ000761A16 2014-05-29 2/1 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
 Ürögi Bese
Vidám Vízilovak Vízilabda Club SE
MVLSZ009100A16 2017-01-22 3/0 Budapest Diapolo Téli Kupa 2017 Brutalitás
 Varga Dániel
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
MVLSZ005826A15 2015-11-26 3/0 Komjádi Kupa 2015 Brutalitás
 Végh Szabolcs Marcell
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ016335A15 2015-12-06 2016-02-21 3/0 Fiú Gyermek Feljelentés
 Vincze Márk
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
MVLSZ004070A15 2016-05-21 2016-10-08 2/0 Férfi OB I/B Brutalitás+feljelentés
 Zsarkó István
Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub
MVLSZ005142A15 2016-02-13 2016-02-27 2/0 Férfi OB II Feljelentés
 Zsilák László
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ009306A15 2015-05-31 3/0 Vízvári Kupa 2015 Brutalitás
M/L: meccs/letöltött


Piros lapok
Név
egyesület
Elt. kezdete
m
Bajnokság
  Macsi Patrik
Pécsi Vízilabda Kft
2017-01-21 1 E.ON Férfi OB I
  Kopunovic Peter
Spartak-Prozivka VK
2017-01-15 1 Vidék gyerek IV.
  Molnár Péter
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
2017-01-10 1 Női OB I
  Minka Botond
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
2017-01-07 1 ÉK - Gyerek III.
  PÁLFFY Márton
Komplex Póló Suli Sport Egyesület
2016-12-17 1 BVLSZ Gyermek 2002
  Vad Lajos
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2016-12-17 1 BENU Férfi MK
  Kántor Gábor
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza
2016-12-17 1 Vidék gyerek III.
  PÁLFFY Márton
Komplex Póló Suli Sport Egyesület
2016-12-17 1 BVLSZ Gyermek 2002
  Smitula Gergő
Debreceni Sportcentrum Közhasznú Nonprofit Kft.
2016-12-11 1 Női OB I/B
  Győri Eszter
Szentesi Vízilabda Klub
2016-12-10 1 Vidék gyerek III.
  Fabian Miro
SKP Kosice (Kassa)
2016-12-10 1 Vidék gyerek III.
  Kardos Sándor
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
2016-12-06 1 BVLSZ Gyermek 2004
 
Eszterházy Károly FSC
2016-11-26 1 Férfi OB I/B
  Szécsi Zoltán
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
2016-11-23 1 E.ON Férfi OB I
  Beszédes Csaba
Neptun Vízilabda Sport Club
2016-11-19 1 Férfi OB I/B
  Kocsi István
Szentesi Vízilabda Klub
2016-11-06 1 BENU Fiú Ifjúsági
 
YBL Water Polo Club Egyesület
2016-11-06 1 BENU Fiú Gyermek
  Szűcs Levente
BVSC- Zugló
2016-11-05 1 E.ON Férfi OB I
  Vekerdy László
Egri Vízilabda Klub
2016-11-05 1 Vidék gyerek II.
  Szolnok Máté
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
2016-11-03 1 Komjádi Kupa 2016
  Vad Lajos
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
2016-11-02 1 E.ON Férfi OB I
  Fekete Szilveszter
Kaposvári Vízilabda Klub
2016-10-30 1 BENU Fiú Ifjúsági
  Hajdu Lóránt
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
2016-10-29 1 Férfi OB I/B
  Éles Vilmos
Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub
2016-10-22 1 Férfi OB II
  Surányi László
Pécsi Vízilabda Kft
2016-10-19 1 E.ON Férfi OB I
  ZÁM Attila
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
2016-10-19 1 BENU Fiú Ifjúsági
  Schmidt Tamás
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2016-10-16 1 BENU Leány Serdülő
  Török Viktor
Váci Vízilabda Sport Egyesület
2016-10-16 1 BENU Fiú Serdülő
  Nagy Attila
Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület
2016-10-15 1 DVL Gyermek "B"
  TÜREI Viktor
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
2016-10-15 1 BVLSZ Gyermek 2003
  Dávid Zoltán
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
2016-10-15 1 BVLSZ Gyermek 2005
  Major Zoltán
Velencei-tavi Úszó és Vízilabda Egyesület
2016-10-08 1 BVLSZ Gyermek 2004
  Gerendás György
FTC Waterpolo Kft.
2016-10-05 1 E.ON Férfi OB I
  Kelemen Mátyás
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
2016-10-01 1 Férfi OB II
  Cseh László
Pápai Sportegyesület
2016-10-01 1 Férfi OB II
  Csabai Zoltán
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
2016-09-25 1 BENU Fiú Ifjúsági
  Petik Attila
OSC Vízilabda Sportegyesület
2016-09-17 1 BENU Fiú Ifjúsági
  Holló Tivadar
Egri Vízilabda Klub
2016-09-03 1 Halassy Kupa 2004


Letöltött eltiltások
Név
egyesület
Ig.szám
Elt. kezd/vége
M/L
Bajnokság
Indok
 Ács Krisztián
Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub
MVLSZ008044A15 2014-12-07 2015-02-22 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Ágh György
BVSC- Zugló
MVLSZ009754A15 2014-12-14 2015-03-01 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Aglan Marzouk Omar
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ019268A16 2014-11-08 2014-11-15 3/3 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
 Ahmed Abbas Tawfik
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ011464A15 2015-03-14 2015-04-18 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Ahmed Abbas Tawfik
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ011464A15 2015-11-15 2015-12-06 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
 Ajtai Miklós
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ017709A15 2015-02-28 2015-03-21 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
 Altmann András
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ008100A15 2014-10-19 2014-11-09 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Ancsin Péter
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ009636A14 2014-11-02 2014-11-23 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Antal Áron
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ013667A15 2016-11-06 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Babay Árpád
Vasas Sport Club
MVLSZ002798A15 2016-04-23 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Bagossy Ádám Sándor
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ011854A16 2015-04-25 2015-05-16 3/3 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
 Baj Marcell
KSI SE
MVLSZ009274A15 2015-01-17 2015-01-31 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Bajnógel Tamás
MAFC
MVLSZ009977A15 2015-01-11 2015-02-21 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
 Balázs Bence
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ006569A15 2015-10-10 2015-11-07 2/2 Férfi OB II Feljelentés
 Bánhalmi Dániel
Oázis Sport Club
MVLSZ003330A15 2015-03-01 2015-03-11 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
 Baranyai Ákos
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ011077A16 2014-11-21 2014-12-14 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Barta Dávid
Pécsi Vízilabda Kft
MVLSZ008215A15 2015-02-28 2015-03-21 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
 Bartanics Milán
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
MVLSZ002992A15 2015-05-30 2015-06-21 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Bartanics Milán
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
MVLSZ002992A15 2016-05-28 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Béber Mátyás
Komárom Városi Sportegyesület
MVLSZ020631A15 2015-03-29 2015-04-19 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Beczner Bálint
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ014252A15 2014-11-09 2014-12-07 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Bencs Gábor
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ013374A15 2015-02-08 2015-03-01 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Bencze Dániel
Kertészeti Egyetem Atlétikai Club
MVLSZ005390A15 2015-12-06 2016-02-28 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
 Benes Szabolcs
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ009328A14 2014-11-29 2015-02-28 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Benkő Tamás
Egri Vízilabda Klub
MVLSZ009260A15 2015-12-05 2016-03-04 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Berta József
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ004293A15 2015-02-28 2015-03-11 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Bihácsi Bence
KSI SE
MVLSZ011853A15 2014-11-08 2014-12-06 3/3 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
 Bogdán Erik
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ009841A14 2014-11-08 2015-06-20 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Bokros Bálint Tibor
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ017468A15 2016-04-03 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Boncföldi Máté
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ015300A15 2015-04-26 2015-05-30 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
 Boris Popovic
TVSE Vízilabda Kft.
MVLSZ026371A16 2016-09-23 2016-09-24 2/2 BENU Férfi MK Brutalitás
 Boros Bálint
Pécsi Vízilabda Kft
MVLSZ007193A15 2016-03-27 2/2 Férfi OB II Feljelentés
 Both Marcell
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ011818A15 2015-05-10 2015-06-14 3/3 Feljelentés
 Both Marcell
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ011818A15 2016-05-05 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Burián Gergely
Vasas Sport Club
MVLSZ008730A15 2014-11-16 2014-12-14 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Burka Bence
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ013622A15 2016-10-09 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Buzás Gábor István
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ012436A15 2016-04-24 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Buzás Gábor István
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ012436A15 2016-05-22 2016-06-03 2/2 Fiú Ifjúsági Feljelentés
 Csacsovszky Alex
Pécsi Vízilabda Kft
MVLSZ005477A15 2015-03-11 2015-04-03 3/3 E.ON Férfi OB I Feljelentés
 Cseh Attila
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ000672A15 2015-03-28 2015-04-18 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Csehi Gergely
Győri Vízisport Egyesület
MVLSZ015528A16 2014-10-11 2014-11-08 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Csiszár István Csaba
1427 Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ017610A15 2016-04-03 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
 Csordás Sebastian
Alfa Sport Club Egyesület
MVLSZ000675A16 2016-06-11 1/1 Férfi OB I/B Feljelentés
 Csorosz Levente
Komárom Városi Sportegyesület
MVLSZ016164A15 2014-11-02 2014-11-23 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Csuka Flórián
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ005042A15 2015-04-25 2015-05-16 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Danilo Cabrilo
Pécsi Vízilabda Kft
MVLSZ020579A14 2014-10-05 2014-10-11 2/2 Férfi Theodora Férfi MK Brutalitás
 Dankuli Péter
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ005917A16 2015-03-07 2015-04-18 3/3 Férfi OB II Feljelentés
 Dávid Zoltán Péter
UVSE Vízilabda Kft.
MVLSZ003107A15 2014-10-18 2014-11-05 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Dávid Zoltán
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ003522A15 2014-12-07 2015-02-22 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
 Dobay Gergely
TVSE Vízilabda Kft.
MVLSZ003110A15 2016-05-07 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Domján Dominik
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
MVLSZ013303A15 2016-09-23 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Erdélyi Balázs
Egri Vízilabda Kft.
MVLSZ003589A15 2014-10-11 2014-10-25 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Farkas Tibor Bence
Hírös Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ010189A15 2014-11-08 2015-03-07 3/3 Diapolo Ifjúsági Brutalitás
 Farkas Kristóf
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ008068A16 2015-03-29 2015-04-18 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Farkas Bence
Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub
MVLSZ011764A16 2015-11-28 2016-02-27 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Fejős Róbert
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ005646A15 2016-01-20 2016-01-28 3/3 Komjádi Kupa 2015 Brutalitás
 Ferenczy Dániel
Oázis Sport Club
MVLSZ006266A15 2016-01-31 2016-02-14 2/2 Winner Téli Kupa 2016 Brutalitás
 Gál Dávid
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ009967A16 2016-04-10 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Galler Csaba
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ010907A15 2015-03-08 2015-04-03 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Gergely Gergő
Kölyökpóló Suli Egyesület
MVLSZ013375A15 2014-10-19 2014-11-16 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Gergely Balázs
Diósgyőri Várfürdő Sport Club
MVLSZ003495A15 2015-03-21 2015-05-09 3/3 Férfi OB II Feljelentés
 Glemboczki Péter
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ017799A15 2014-11-29 2015-03-28 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Gruda Miklós
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ007411A15 2015-04-18 2015-05-30 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Gulyás Márton
Oázis Sport Club
MVLSZ013833A15 2016-11-05 3/3 Diapolo Serdülő Brutalitás
 Gyárfás Tamás
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ004973A15 2015-02-21 2015-02-27 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Gyöngyössy Anikó
BVSC- Zugló
MVLSZ002291A15 2014-10-25 2014-11-15 2/2 Női OB I Brutalitás
 Győrbíró Ádám
Pécsi Vízilabda Kft
MVLSZ008047A15 2015-03-01 2015-03-22 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Győri Attila
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ003529A15 2014-11-30 2015-02-14 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
 Gyurán Olivér
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ014918A15 2016-02-28 2016-03-20 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Hajdu Lóránt
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ010983A15 2016-10-29 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Hárai Balázs
Egri Vízilabda Kft.
MVLSZ000340A15 2015-04-11 2015-04-25 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Hering Tamás
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ014573A15 2015-02-28 2015-05-09 5/5 Férfi OB II Feljelentés
 Hevesi Dominik
KSI SE
MVLSZ010851A15 2014-11-08 2015-04-18 3/3 Diapolo Ifjúsági Brutalitás
 Hézer Zoltán
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ006275A15 2014-11-08 2014-11-29 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Hidas Dóra
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ011585A16 2015-03-14 2015-05-07 3/3 Leány Ifjúsági Brutalitás
 Holka Dániel
Szegedi Vizipóló Suli
MVLSZ009239A15 2016-05-27 2016-06-12 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Irmes Márton
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.
MVLSZ009142A16 2015-03-11 2015-04-07 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Iván Károly
Oázis Sport Club
MVLSZ009499A15 2016-03-14 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 James Gambin
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ026744A16 2016-11-06 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Jancsecz Zsolt
Neptun Vízilabda Sport Club
MVLSZ001877A16 2016-10-02 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
 Jancsó Máté
Semmelweis Egyetem Vízilabda Klub
MVLSZ000349A15 2015-05-18 2015-05-30 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
 Józsa Bálint
Kecskeméti Vízilabda Egyesület
MVLSZ008475A15 2016-05-15 2016-11-05 2/2 Férfi OB II Feljelentés
 Juhász Benjamin
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ000551A15 2015-03-14 2015-03-28 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Juhász Máté Tibor
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ007971A15 2016-05-28 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Juhász Máté Tibor
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ007971A15 2016-10-27 2016-11-06 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Kanozsai Zsanett
Vidám Vízilovak Vízilabda Club SE
MVLSZ020380A16 2015-02-26 2015-03-28 3/3 Leány Gyermek Brutalitás
 Kapronczay Mór
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
MVLSZ000352A15 2016-10-08 2016-11-05 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
 Katona Máté
Szegedi Vizipóló Suli
MVLSZ013208A15 2016-03-13 2016-03-20 2/2 Fiú Gyermek Feljelentés
 Kazsimér Huba
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ012472A15 2015-03-01 2015-04-12 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Kercsmár András Sándor
OSC Vízilabda Sport Kft.
MVLSZ026746A16 2016-11-20 2016-11-27 1/1 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
 Keszthelyi Balázs dr
MAFC
MVLSZ007739A15 2016-04-02 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Kiss Dávid
Oázis Sport Nonprofit Kft
MVLSZ008492A15 2014-11-26 2015-02-12 1/1 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
 Kisteleki Hanna
UVSE Vízilabda Kft.
MVLSZ003143A15 2016-05-13 2016-10-01 2/2 Női OB I Feljelentés
 Klinga Benjámin
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ012475A15 2016-04-24 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Kocsmár Dominik
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ011715A15 2016-03-14 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Kolozsi Marcell
Pécsi Vízilabda Kft
MVLSZ006480A15 2014-11-08 2014-11-15 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Konczi Dániel
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület
MVLSZ000707A15 2015-05-31 2015-06-14 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
 Kopácsi Csaba
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ017513A15 2016-09-17 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Kovács Dominik
Kölyökpóló Suli Egyesület
MVLSZ011096A15 2016-03-20 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Kovács Csatlós Róbert
UVSE Vízilabda Kft.
MVLSZ003150A15 2015-04-11 2015-05-03 3/3 E.ON Férfi OB I Feljelentés
 Könyves Géza
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ003283A16 2014-11-08 2014-12-05 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
 Krémer Zoltán
MAFC
MVLSZ001711A15 2015-04-25 2015-05-16 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Kristó Gábor
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ003284A14 2014-12-06 2015-02-21 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Kurucz Barnabás
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ011081A15 2016-09-29 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Kutasi Balázs Dr.
Kertészeti Egyetem Atlétikai Club
MVLSZ007709A15 2016-10-16 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
 Labossa Gusztáv
Pécsi Vízilabda Kft
MVLSZ004648A15 2015-06-13 2015-06-27 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Lengyel Anett
Szegedi Női Vízilabda Egyesület
MVLSZ001145A15 2015-04-03 2015-05-04 2/2 Női OB I Brutalitás
 Lukács Dénes Dorián
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ009872A15 2015-02-14 2015-03-07 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Lukács Dénes Dorián
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ009872A15 2015-11-18 2016-01-17 3/3 Komjádi Kupa 2015 Brutalitás
 Lukácsi Sándor
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ000177A15 2016-06-11 2/2 Férfi OB II Feljelentés
 Macsi Patrik
Pécsi Vízilabda Kft
MVLSZ008254A15 2014-12-14 2015-02-22 3/3 E.ON Férfi OB I Feljelentés
 Mercs Tamás
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ015250A15 2016-05-22 2016-10-30 2/2 BENU Fiú Serdülő Feljelentés
 Mészáros Bence
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ018372A15 2016-02-13 2016-03-12 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
 Micle Michael
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ020944A15 2016-05-22 2016-06-05 2/2 Fiú Ifjúsági Feljelentés
 Mihály Kinga
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ009167A16 2014-10-05 2014-11-09 3/3 Leány Serdülő Brutalitás
 Mihályi Orsolya
Fehérvári Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ018541A15 2015-02-01 2015-03-08 3/3 Leány Serdülő Brutalitás
 Milus Dávid
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ012791A15 2015-05-10 2015-06-14 3/3 Halassy Kupa 2015 Brutalitás
 Molnár Krisztián
BVSC- Zugló
MVLSZ009752A15 2014-11-09 2014-12-07 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Molnár Ákos
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ011937A15 2016-03-11 2016-04-03 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Nádasdi Zala
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ003298A15 2014-11-15 2014-11-29 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Nagy Richárd
Eszterházy Károly FSC
MVLSZ002873A15 2014-10-11 2014-11-08 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Nagy Sándor dr.
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ000185A15 2014-11-08 2014-11-29 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
 Nagy Péter
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület
MVLSZ001546A15 2014-11-14 2014-11-16 1/1 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Feljelentés
 Nagy Márton
Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT
MVLSZ004166A15 2015-01-31 2015-02-07 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Nagy Sándor dr.
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ000185A15 2015-05-16 2015-06-06 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Németh Rajmund
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ017266A15 2015-05-16 2015-06-07 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
 Németh Balázs
Csepeli Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ008967A16 2016-10-16 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
 Némethy Richárd
KSI SE
MVLSZ007813A15 2014-11-16 2015-02-06 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Nikolov Nikola
Kaposvári Vízilabda Klub Kft.
MVLSZ023318A15 2016-03-19 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Oláh Kende Máté
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ013271A16 2015-02-15 2015-03-22 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Pákozdi Máté
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ016628A15 2014-09-20 2014-11-08 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
 Paksi Benedek
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ017814A15 2016-10-16 2016-11-13 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Pál Gergely
YBL Water Polo Club Egyesület
MVLSZ009844A15 2014-11-16 2014-12-14 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Papp Dominik
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ009245A16 2014-11-09 2014-12-07 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Párkányi Áron
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ011061A15 2016-04-24 2016-05-15 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Patonay Ádám
Fehérvár Póló Sport Egyesület
MVLSZ008606A14 2014-10-11 2014-11-08 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Pellei Kristóf
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ009244A16 2016-11-06 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Perédi Péter
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ009680A15 2016-04-17 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Petrovai Márton
Eszterházy Károly FSC
MVLSZ003640A16 2015-04-25 2015-05-23 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
 Pintér Ákos
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ008050A15 2016-01-28 2016-02-12 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Piti Dávid
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
MVLSZ010218A16 2016-05-15 2016-06-03 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Polcsik Máté
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ010162A15 2015-10-04 2015-11-06 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Popovics Bence
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
MVLSZ009300A15 2014-11-16 2014-12-14 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Pungor Péter
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ015370A16 2016-05-21 2016-10-09 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
 Roska László
Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club
MVLSZ001086A15 2015-03-21 2015-05-09 3/3 Férfi OB II Feljelentés
 Roska László
Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club
MVLSZ001086A15 2016-06-11 2016-10-01 2/2 Férfi OB II Feljelentés
 Rozsnyai Márk
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ009013A15 2014-11-23 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Sági Benjámin
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ011084A16 2014-11-21 2014-12-14 3/3 Fiú Gyermek Feljelentés
 Sárközi László
Faterpóló Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ006913A15 2014-09-14 2014-10-12 1/1 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Feljelentés
 Sélley Rauscher Domonkos
UVSE Vízilabda Kft.
MVLSZ007864A15 2016-01-20 2016-01-31 3/3 Komjádi Kupa 2015 Brutalitás
 Simon Henrik
Vasas Sport Club
MVLSZ009810A15 2014-12-07 2015-03-08 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Simon Richárd
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület
MVLSZ020423A15 2016-02-06 2/2 BVLSZ Gyermek 2004 Feljelentés
 Sólyom Botond
Vasas Sport Club
MVLSZ009686A15 2016-04-24 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Somogyi István
Budapesti Honvéd Sport Egyesület
MVLSZ008964A15 2016-05-28 6/6 Férfi OB I/B
 Somossy Márton
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ018887A15 2016-10-30 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Soós Rajmund
Váci Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ014844A15 2015-12-06 2016-02-21 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Stefanidesz Levente
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ006445A15 2016-05-15 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Szabó Richárd
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület
MVLSZ007808A14 2014-11-09 2014-12-21 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Szabó Márk
Hírös Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ012662A16 2016-03-24 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Szabó Bence Benjámin
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ015355A15 2016-10-30 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Szávai Károly
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ000462A15 2014-10-11 2014-11-08 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Szávai Károly
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft
MVLSZ000462A15 2015-04-18 2015-06-27 6/6 Férfi OB II
 Szedmák Dávid
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ005420A15 2014-10-31 2015-01-24 4/4 E.ON Férfi OB I Feljelentés
 Szedmák Dávid
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft.
MVLSZ005420A15 2015-03-21 2015-04-04 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Szepesi Bence
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ001571A15 2014-10-18 2014-11-29 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Szilágyi Levente
Komplex Póló Suli Sport Egyesület
MVLSZ008249A15 2014-11-09 2014-11-30 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
 Tánczos Marcell
KSI SE
MVLSZ013847A15 2014-12-03 2015-02-22 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Teleki András
KSI SE
MVLSZ010381A15 2015-02-08 2015-03-08 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Tóth János
Semmelweis Egyetem Vízilabda Klub
MVLSZ008981A15 2014-10-11 2014-11-08 2/2 Férfi OB II Brutalitás
 Tóth Zsombor
Vasas Sport Club
MVLSZ006947A14 2014-10-12 2014-11-02 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Tóth Gyula
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ011163A16 2014-10-22 2014-11-16 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Tóth Ádám
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ014545A15 2014-11-09 2014-12-07 3/3 Fiú Gyermek Feljelentés
 Tóth Boldizsár
OSC Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ009566A15 2015-11-08 2016-03-13 4/4 Fiú Serdülő Feljelentés
 Tóth Rebeka
Kópé Úszó, -Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ015173A15 2016-04-16 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
 Tóth Gergely László
Vasas Sport Club
MVLSZ021579A15 2016-04-16 2016-05-07 2/2 BVLSZ Gyermek 2003 Feljelentés
 Tóth Rebeka
Kópé Úszó, -Vízilabda Sport Egyesület
MVLSZ015173A15 2016-09-24 3/3 BVLSZ Gyermek 2004 Brutalitás
 Tőkés Attila
Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület
MVLSZ011887A15 2014-10-17 2014-11-16 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Trombitás Tamás
Vasas Sport Club
MVLSZ010096A15 2014-11-09 2014-12-07 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Valkó Bence
Vasas Sport Club
MVLSZ013878A15 2016-04-02 3/3 BVLSZ Gyermek 2002 Brutalitás
 Vámosi Áron
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
MVLSZ013619A16 2016-10-09 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
 Varga Vanda
Hírös Sport Nonprofit Kft.
MVLSZ014736A15 2015-11-22 2015-12-19 3/3 Leány Ifjúsági Brutalitás
 Varga Ákos
Kaposvári Vízilabda Klub
MVLSZ010053A15 2016-01-23 2016-02-07 3/3 Vízvári Kupa 2016 Feljelentés
 Varga Levente
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
MVLSZ011125A15 2016-03-14 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
 Várnagy Miksa
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ014894A15 2016-05-08 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
 Váry Bence
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
MVLSZ011586A15 2015-02-08 2015-03-01 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Vincze Márk
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
MVLSZ004070A15 2014-12-06 2015-02-14 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
 Vincze Bence Zsolt
BVSC- Zugló
MVLSZ010950A15 2015-12-13 2016-02-21 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
 Vörös Viktor
Szentesi Vízilabda Klub
MVLSZ003233A16 2015-01-31 2015-02-07 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Závodni Lajos
Oázis Sport Club
MVLSZ012393A15 2016-11-13 2016-12-04 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
 Zivko Gocic
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.
MVLSZ012060A15 2014-10-22 2014-10-31 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
 Zsiga Kristóf
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget
MVLSZ014005A16 2015-02-08 2015-03-22 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás