Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft.

-

Cím: Szolnok, Tiszaligeti sétány


Név MOB (NSSZ) szám Születési idő Sportorvosi
Melkuhn Tibor 000235 1965. jún. 27. 2020. jún. 28.
Dankó Péter 005586 1985. dec. 28. 2017. júl. 15.
Balog Zoltán 003989 1977. szept. 02. 2020. jún. 28.
Hajas Roland Krisztián 002825 1980. jan. 18. 2018. júl. 15.
Krakkai Bence 007224 1994. márc. 14. 2017. júl. 15.
Liszi András 002859 1971. nov. 01. 2020. jún. 28.
Mosonyi Balázs Bálint, dr. 008936 1983. aug. 14. 2020. jún. 28.
Sipos Bence 008446 1997. dec. 31. 2017. júl. 15.
Welther Dániel 010822 1971. szept. 11. 2017. júl. 15.
Fodor Ferenc Andor 011392 2000. márc. 29. 2019. jún. 17.
Juhász Bálint Máté 013925 2002. okt. 15. 2020. jún. 28.
Sándor Levente 013928 2002. máj. 10. 2020. jún. 28.
Germán Zsombor 013932 2002. jún. 24. 2018. júl. 15.
Rákóczi Roland 013936 2001. dec. 20. 2018. júl. 15.
Orosz Zoltán 014457 1999. júl. 10. 2017. júl. 15.
Majzik Milán 015715 2002. jún. 10. 2019. jún. 17.
Melkuhn Brúnó Márk 015720 2003. márc. 22. 2021. jún. 07.
Osgyáni Ádám 017432 2000. dec. 28. 2019. jún. 17.
Juhász Máté 020367 2000. okt. 03. 2020. jún. 28.
Paál László 021787 2003. nov. 30. 2021. jún. 07.
Kocza Gergő 024457 2002. máj. 03. 2020. jún. 28.

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. aug. 12. 19:00

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa

2020. aug. 12. 20:15

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. aug. 13. 17:30

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. aug. 13. 18:50

BENU Női Magyar Kupa

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló

2020. aug. 28. 17:45

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. aug. 30. 14:00

Férfi OB I

Honvéd - METALCOM SZENTES

2020. szept. 09. 20:00

Férfi OB I

PannErgy-Miskolc - ZF-Eger

2020. szept. 18. 18:00

Férfi OB I

BVSC Zugló - OSC ÚJBUDA

2020. szept. 19. 16:15

Női OB I

HUNGERIT SZENTES - ZF-Eger

2020. szept. 26. 18:45

BENU MK, 3. forduló, 2020.08.08., Hajós-uszoda (Fotók: Kovács Anikó/MVLSZ)
BENU MK, 3. forduló, 2020.08.08., Hajós-uszoda (Fotók: Stuber Sándor/vlv.hu)